#069 Fuchsia Gym - Leniu

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Pon Gru 09, 2013 1:54 pm

- Kirlia trzymaj się. Wiem że możemy dać mu radę i pokonać bez większego problemu. Szybko wykonaj Double team poprzedzony Protect po czym czekaj na ruch przeciwnika w spokoju. Gdy tylko będziesz miała go jak na widelcu szybko uderz z Confusion po czym wykonaj kilka szybkich Teleportów. Kiedy tylko będzie to możliwe szybko wykonuj serie uników Teleportem i kontuj je z Synchronoise. Lecz jeśli to się nie uda bij mocno w Wezzinga z Confusion. Ten atak powinien być dość efektywne. przeplataj serie go z Teleportami tak by unikać ataków a najbardziej tych trujących i szybko kontrować. To jest bardzo trudna walka ale musimy sobie jakoś radzić - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Wto Gru 10, 2013 11:16 am

Walka trwała dalej, twój pokemon skakał po całej arenie, jednak wiele to nie dawało, po chwili całą arenę pokrył haze, oba pokemony zniknęły, myślałeś, że twój podopieczny jest bezpieczny jednak nie, wydał z siebie cichy pisk kiedy trucizna dałą o sobie znać, po czym oberwał giga impactem, haze opadł, widziałęś, jak twój pokemon leży na posadzce, a trujący pokemon nie jest w stanie się ruszyć, twój też nie wygloądał za dobrze

Kira:46%
vs
Weez: 51%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Wto Gru 10, 2013 4:30 pm

- Kirlia proszę cię pozbieraj się. Wiem że dasz radę się podnieść i kontynuować walkę rozbijając przeciwnika. Ja w ciebie wierzę. Nie możemy mu tak odpuścić. To nie w naszym stylu. Teraz pokaż mu na co cię stać. Zacznij ostro od mocnej serii Synchronoise po czym Teleporty po całej arenie. Uciekaj przeciwnikowi i nie daj mu się złapać. On pewnie tez będzie uciekał ale wiem że możesz go pokonać. Po prostu postaraj się go zmęczyć i to porządnie. Zanim zorientuje się o co chodzi użyj Double Team po czym kiedy nie będzie wiedział gdzie stoisz Teleport za jego plecy i mocny cios z Synchronoise. Następnie ostro zaatakuj z mocnego Confusion po czym odbij atak przeciwnika prze pomocy Protect i szybka kontra z Shadow Sneak. Nie daj mu się zaskoczyć. Później postaraj się unikać jego ataków przy pomocy Teleportów. Skacz po całej arenie. Kiedy będziesz miał przeciwnika jak na tacy atakuj z mocnego Confuion nie dając mu wytchnienia i szans na ucieczkę - powiedziałem do poka obserwując walkę.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Wto Gru 10, 2013 5:36 pm

Walka dalej trwała i jakby nie było twój pokemon obrywał dość mocno, przeciwnik co prawda też, jednak wszystko przez truciznę, którą miał na sobie twój pokemon jakby nie było to właśnie przez to przeciwnik zdobył prowadzenie, które z każdą chwilką zwiększało się coraz bardziej, twój pokemon na prawdę się starał, protecty działały to prawda, jednak twój pokemon nie był w stanie osłonić się przed wszystkimi posiadanymi przez rywala atakami

Kira:23%
vs
Weez: 26%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Wto Gru 10, 2013 5:49 pm

- Kirlia postaraj się. Możemy go pokonać tylko dajmy z siebie wszystko. Wiem że możesz to zrobić. Tak trzymaj mój mały. Nawet na moment nie odpuszczaj. Skacz z dużą prędkością po arenie przy pomocy Teleportów. Staraj się zakręcić przeciwnikiem na ile to tylko możliwe. Kiedy będzie zdezorientowany dobij go przy pomocy Synchronise. Wiem że dasz mu radę. Postaraj się użyć również Growl. Atakuj często z Confusion, wiem że to efektywne i musimy próbować. Następnie idź na całość. Po prostu zaszarżuj na przeciwnika atakując z Confusion. Kiedy będzie atakował używaj teleportów do uniku lub odbijaj z Protect. Wiem że dasz radę jeśli tylko będziesz chciał - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Sro Gru 11, 2013 10:24 pm

NIestety, wrócił stary sędzia, zrzędliwy na koniec tejże walki i już dopatrzył się błędu. Synchronoise to atak który może zadać tylko obrażenia pokemonowi z tego samego typu co Kirlia. Tak, też się kiedyś na to nabrałem, ale walka trwałą dalej. Weezing mocno się bronił, ale bezlitosne Confusion nie dawało mu ani chwili wytchnienia. Trucizna w ciele Kirli rozprzestrzeniała się coraz szybciej, zadając większe obrażenia. Walka jest już prawie zakończona. Kirli jak i Weezingowi zostało identycznie, tyle samo energii. Kto pierwszy? Kto wykaże się pomysłowością w następnej rundzie?! Tego nie możecie przegapić!

Kira: 2%
vs
Weez: 2%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 11, 2013 10:33 pm

Kirlia do boju. To ostatnia chwila na skończenie tej walki. Wykonaj szybki teleport i zamarkuj uderzenie z Confusion. Zanim przeciwnik się zorientuj szybko teleport za niego i zakończę tę walkę przy użyciu Confusion. - powiedziałem do pokemona po czym zmieniam go na Combuskena bo to i tak koniec tej walki.

- Dobra Combusken robimy tak. Najpierw zacznij od szybkiego zwodu w ...lewo po czym szybko doskocz do przeciwnika i uderz z Peck po czym odskocz na prawo i szybko użyj Growl by osłabić defensywę swojego rywala. Postaraj się trzymać go na odpowiedni dystans od siebie gdyż jesteś zwinniejszy od niego i masz większe szanse na to by uniknąć trafienia przez przeciwnika. Po tej małej walce na dystans postarajmy się przejść do ataku. Pokażmy mu co potrafimy zdziałać w ofensywie. Najpierw szybko oszołom przeciwnika przy pomocy Double Kick. Zanim się pozbiera i będzie gotów na reakcję wykonaj swój Pierścień Ognia...czyli manipulując Emberem wytwórz ognisty okrąg który będzie się zwężał w stronę przeciwnika i ranił go. Gdy nie będzie miał już ucieczki użyj Focus Energy i wyceluj w niego z naprawdę mocnego Overheat. Ten atak to najmocniejsze co mamy. Zobaczymy czy twój przeciwnik będzie mógł na niego odpowiedzieć czymś równie efektownym niż ty. Lecz jeśli będzie mógł to nie czekaj długo aż się zbierze w sobie. Szybko postaraj się...wybić mocno w górę i zarazem w kierunku przeciwnika. Kiedy będziesz nad nim przy celuj i uderz z mocnego Flame Burst. Zobaczymy czy to teraz wytrzyma. Następnie ponownie przejdź do defensywy, postaraj się sprawnymi ruchami unikać ataków przeciwnika. Rób to tak by było to zaskakujące dla niego. Jeśli zobaczysz że zawahał się nie czekaj ani chwili. Szybkim skokiem doskocz do niego uderzając z mocnego Scratch po czym odskok i powtarzaj tę czynność aż do skutku. Wiem że możesz go pokonać - powiedziałem do pokemona obserwując bacznie wydarzenia na arenie.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Sro Gru 11, 2013 10:40 pm

Kirlia wykorzystała swą teleportacje do tego by zaatakować Weezinga z zaskoczenia, jednak trucizna ją spowolniła i ataki obu pokemonów się zetknęły tworząc duży odrzut kieszonkowych stworków. Oba padły i się nie podniosły To się zakończyło remisem.

Kirlia + 0.7 lv + 1pkt

...natomiast Combusken radził sobie niesamowicie dobrze. Venomoth tylko od czasu do czasu był w stanie wyprowadzić jakiś atak, jednak twój ognisty kurczak, który powinien być już na rożnie, obijał poke-ćmę zewsząd. Siła jego ogdnistych ataków zaprowadziła robaczka pod mur, przez co cały czas był przytłaczany atakami. Udało mu się natomiast efektownie przeciwstawić pierścieniowi ognia, wykorzystując psychic do rozproszenia żaru, jednak z Overheatem już nie poszło tak fajnie jak tego oczekiwał lider.

Combusken - 84%
Venomoth - 56%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 11, 2013 10:43 pm

- Dobra nasz Blaze. Teraz pokażmy mu co tak naprawdę potrafimy. Zacznij od szybkiego unik po czym użyj Focus Energy by się wzmocnić. Zanim przeciwnik zdąży ponownie zaatakować poślij w jego stronę jeszcze Sand-Attack po czym szybki unik w prawo i mocny cios z Overheat. Dobra a teraz znów przejdź do wali z kontry. Po prostu nie dawaj się zbliżyć przeciwnikowi na małą odległość. Trzymaj go na dystans posyłając mocne Flame Bursty. Staraj się unikać jego ataków i używać na nim Growl by jak najbardziej go osłabić. Staraj się być nieosiągalnym lecz jeśli przeciwnik będzie czół się zbyt pewnie po prostu przytemperuj go mocnym lecz dość celnym i efektownym Emberem lub Peckiem. Nie dawaj mu pola do popisu. Pokaż że to ty tutaj jesteś silniejszy. Szybkim ruchem doskocz do niego. Złap go i rzuć nim z pełną mocą o ziemię. Zanim się pozbiera dobij go mocnym Crush Claw i odskocz na bezpieczną odległość ponownie używając Focus Energy i Growl - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Sro Gru 11, 2013 10:47 pm

Overheat za drugim razem był już nieco słabszy od tego którym Combusken popisał się na początku tej walki, jednak i tak wyrządziło to dość dużo szkód waszemu przeciwnikowi Ten tym razem starał się wyprowadzać ciosy które udawały się od czasu do czasu. Jego największym sukcesem było połączenie Gust z PoisonPowerem, co zwiastowało ponowne ujrzenie zatrutego pokemona. Mimo to sytuacja wydawała się być pod kontrolą, a twój pokemon, mimo szkód jakie odniósł jest pewny swojej pozycji.

Combusken - 67%
Venomoth - 13%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 11, 2013 10:51 pm

- No dobra Blaze. Czas pokazać klasę. Wiem że damy radę pokonać Venomotha jeśli tylko się wystarczająco postaramy. Ok. Więc teraz zacznij od szybkiego uniku w prawo po czym użyj Sand-Attack by zmniejszyć celność rywala. Wykorzystaj to na swoją korzyść i szybko przy szarżuj w jego stronę i uderz z Double Kick. Następnie złap chwilę odpoczynku. Wykonaj szybki unik po czym użyj Focus Energy. Następnie szybko przejdź do walki z kontry. Szybkimi ruchami, skokami, unikami staraj się uskakiwać przed atakami i kiedy przeciwnik będzie miał chwilę załamania, takie potknięcie szybko uderz z mocnego Scratch lub Ember. Nie dawaj mu nawet najmniejszej chwili wytchnienia. Kiedy będzie chciał odpocząć bij w niego z Peck raniąc go porządnie. Staraj się również używać Growl by stosunkowo osłabić jego obronę. Na sam koniec tury przy celuj i uderz z naprawdę mocnego Flame Burst -powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Sro Gru 11, 2013 10:57 pm

Pokemony wymieniały się nawzajem swymi własnymi ciosami, aż ostatni pokemon lidera zaczął wyczuwać swój limit. Wtedy doszło do porozumienia między pokemonami. Zdecydowali się na zadanie ostatniego, najsilniejszego ataku. Combusken ładował Overheat które było tym razem znacznie słabsze, a Venomoth Hyper Beam. Po chwili dwa promienie zderzył się ze sobą na środku areny tworząc ogromny wybuch, a podmuch zmiótł wszystko z powierzchni areny. Po chwili zobaczyliście dwa leżące pokemony, gdzie jeden próbował wstać, po czym mu się to udało, a był to...Combusken!

Combusken + 1 + 2pkt. + kasa i odznaka.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu - Page 2 Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach