Dziki człowiek-gra Lionheart

2 posters

Strona 18 z 35 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next

Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Czw Cze 27, 2013 7:18 am

Przez zakochanie jeleń zaczął się trochę miotać, zaś przeciwniczka to wykorzystywała. Gdy jednak minął efekt Attract Sawsbuck wznowił walkę na pełnych obrotach i nadgonił w końcu nieco przewagę Pawniarda. Ruchy walczące spisują się świetnie, ale jest niejaki problem z lądowaniem między tyczkami, bo twój pok non stop na jakąś spada i robi sobie niepotrzebnie krzywdę... widać że jest to pole walki dla małych pokemonów!

Saw-28% +spe
Paw-38% +spe

Inne:
-Sandstorm (3 tury)
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Czw Cze 27, 2013 10:50 am

- Sawsbuck, jedyne co możemy teraz zrobić, to przejść do szaleńczego ataku. Najpierw zrób zadymę! Zacznij strzelać Seed Bombami w rywalke, robiąc duży zamęt. Następnie przejdź do Camouflage! Zanim Pawniard otrząśnie się po efekcie wywołanym przez Seed Bomby, Ciebie już nie będzie! No tak, po prostu, jesteś wtopiony w otoczenie i Cię nie widać! Teraz możesz śmiało atakować z zaskoczenia! Zacznij od Double Kicku, po czym ponownie odejdź w tył. Odczekaj.. Niech nabierze frustracji. Znów wystrzel Seed Bomb i momentalnie pobiegnij między bambusami, okrążając ją. Ustaw się tuż za nią! Widzisz, że nie wie co robić, wreszcie masz jakąś normalną przewagę! Przejdź do Jump Kicku, wyrzuć ją jak najdalej a następnie podbij jeszcze mocniej Seed Bombem! Wyskocz Bouce, może to ryzykowane, ale "wyleć" ponad Pawniard i spadając wraz z nią uderz Double Kickiem tak, iżby nabiła sie na jeden z bambusów - kto mieczem wojuje, od miecza ginie! Daj z Siebie wszystko, proszę, ciągle możesz to wygrać - pamiętaj!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Czw Cze 27, 2013 11:53 am

Nawet zniknięcie niewiele wam dało, bo bambusy dalej przesuwały się gdy jeleń między nimi biegał. Mała Pawniard w pełni wykorzystywała boisko na swoją korzyść, najczęściej okładając was Slash lub Assurance. Pod koniec jednak Jump Kick sprawił, że stworek wbił się ostrzem na głowie w czubek bambusa... i utknął! Teraz wierzga nogami jak oszalały, starając się wylądować na ziemi.

Saw-14% +spe
Paw-17% +spe

Inne:
-Sandstorm (2 tury)
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Czw Cze 27, 2013 11:59 am

- To jest nasza szansa Sawsbuck! Uderz Pawniard od góry Double Kickiem jeszcze bardziej wbijając ją w bambus! Następnie zacznij wysyłać szaleńcze Energy Balle! Celuj w górę, nie pozwól aby się uwolniła! Ponów Double Kick, tym razem w centralną część ciała Pawniard, a następnie zakończ to Wild Charge! Uważaj, bo może się wydostać, jeśli tak się stanie, miotaj szaleńczo Seed Bombami, żeby Cię nie zaatakowała!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Cze 29, 2013 8:15 am

Widziałeś jak Pawniard rozszerzają się oczy w miarę zbliżania się kopyt Sawsbucka... Po oberwaniu Double Kick stworek pojechał na sam spód bambusa, przecinając go na pół aż do podstawy. Stworek szybko wydostał się i zaatakował Slash... po czym padł po oberwaniu kolejnym Double Kick! Sawsbuck ledwie stoi, jednak uśmiecha się zwycięsko... i nagle pada, powalony przez Sandstorm.
Soi Fon uśmiechała się złowieszczo.
-Nie nooo, ktoś zaczyna się wyrabiać?
Pawniard znikła z pola walki... a przeciwniczka wciąż nie wywołała swojego ostatniego zawodnika. Czyżby znów chciała cię zrobić jak na początku?

Sawsbuck+1,05lv

Inne:
-Sandstorm (1 tura)
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Cze 29, 2013 8:20 am

Odwołałem swojego Sawsbucka, ucałowałem kulkę, spisał się świetnie. Następnie schowawszy go, spojrzałem na kobietę. - No to może w końcu Ty pokażesz czym dysponujesz? - powiedziałem z chełpliwym uśmieszkiem, czekając aż to ona, pierwsza wywoła swojego pokemona do walki.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Cze 29, 2013 8:27 am

Tamta zmrużyła oczy, ale nie przestała się uśmiechać.
-Dobrze mały, zobaczymy co teraz powiesz...
Na arenie pojawił się ostatni pokemon Soi Fon.
Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 461-f
Stworek wskoczył na bambus i teraz stał na nim na jednej nodze, z identycznym uśmiechem jak właścicielka. Nawet całkiem podobnie wyglądał...
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Cze 29, 2013 8:35 am

- Ciekawe. - złapałem za pokeballa z Excadrillem. Po chwilowym namyśleniu, on najbardziej się tu zda. Kiedy tylko wywołałem go na pole walki, gdy tylko ostatecznie promień uformował jego posturę wykrzyknąłem. - Excadrill, szybko Focus Blast! - Weavile jest strasznie podatny na ruchy typu walczącego, Focus Blast jest bardzo silnym ruchem tego typu, przez co powinno być to mą przewagą, tylko ta cholerna arena... - Excadrill, musisz uważać na Weavile jest bardzo szybka a ta arena tylko jej sprzyja. Użyj Strenght i czychaj na nią! Strzelaj także Rock Slideami w jej kierunku! Jeśli będzie się zbliżała wyrzuć ją do góry Strenght! Super! Wtedy Focus Blast, może spadając nabije się na pal! Jeśli nie, ponownie Rock Slide! Bądź uważny, jeśli podejdzie załaduj Strenght i zasyp uderzeniami Crush Claw, Slash!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Cze 29, 2013 8:45 am

Przeciwnik zaczął od Agility, unikając waszego ataku poprzes przeskoczenie na inny bambus. Zaraz potem nastąpiło Double Team, a kret starał się atakować otaczające go kopie... Zaś oryginał uderzył od tyłu Crush Claw. Zaraz twój pok odwrócił się i uderzył Strenght, i oberwał Revenge. Weavile ponownie stoi na jednym z bambusów, i teraz używa Hone Claws.

Exc-87%
Wea-90% +spe +att +celność
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Cze 29, 2013 8:55 am

- Spróbujmy inaczej. Teraz wystrzel Rock Slide! Może uda Ci się ją trafić, jeśli nie.. Rapid Spin! To jest bardzo dobry ruch! Goń za Weavile w między czasie wysyłając Rock Slide'y! Jeśli nie uda Ci się jej trafić, zaprzestań kręcenia się i szybko dwa Focus Blasty! To powinno je zdezorientować, więc.. DIG! Wparuj w ziemię, musisz poczekać, wyczuć ich położenie, a wtedy.. Wyskocz z ziemi od razu atakując Horn Drill! Jeśli uda Ci się trafić na pewno Weavile to mocno odczuje! Kiedy będziesz już na powierzchni, wraz z rywalką - Earthquake! Możesz także po chwili użyj Earth Power! Staraj się szukać dogodnej sytuacji by w stu procentach trafić Focus Blastem!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Cze 29, 2013 4:56 pm

Rock Slide może nie jest najcelniejszym ruchem, jednak zadaje obrażenia obszarowe i nawet Weavile nie była w stanie uniknąć wszystkich głazów. Rapid Spin pozwalał na szybkie przemieszczanie się między upierdliwymi tyczkami, a łasicę zmuszał do wylądowania na ziemi-gdzie twojemu pokemonowi znacznie łatwiej było ją trafić. Kolejnym ruchem stworka było Icy Wind. Horn Drill jak zawsze spudłowało, zaś Weavile zaatakowała Assurance. Macie szczęście że większość jej ruchów jest raczej niegroźna, ale przez częste Hone Claws może się to niedługo zmienić... Focus Blast nieźle się spisuje, pod warunkiem że trafia.

Exc-66% -spe
Wea-66% +spe +++att +++celność
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Pon Lip 01, 2013 4:46 pm

- Słuchaj, musimy trochę zadbać o statystyki, nie tylko samą brutalną ofensywą można wygrywać. Najpierw Mud Slap, a następnie zrób to samo co Weavile czyli Hone Claws! Ty masz o wiele silniejsze ataki niż ona, więc ponownie użyj Focus Blast! Kiedy Weavile będzie zajęta unikaniem ruchu, ponów Hone Claws! No dobra, teraz więc możesz spokojnie atakować! Róbmy tak samo jak wtedy, było bardzo dobre i przyniosło efekty. Zacznij od Rock Slide, po czym szybko Earthquake iżby nie mogła uniknąć ówczesnego ataku. Po zainkasowaniu będzie jeszcze zamroczona, a więc to dobry moment na użycie Focus Blast! Nie trać czasu - jeszcze raz Hone Claws, a następnie nur w ziemię za pomocą Dig! Wyłoń się pod nią, wyrzuć do góry za pomocą Strenght i wtedy wyślij dwa, potężne Focus Blasty! Kiedy oszołomiona będzie spadać, możesz wbić Rock Slide w ziemie, iżby nabiła się na niego i wzmocniła otrzymywane obrażenia!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Wto Lip 02, 2013 7:47 am

Mud-slap nie dosięgło przeciwniczki, jednak Hone Claws zostało wyprowadzone. Łasica zaraz uderzyła Icy Wind, więc za kolejny boost siły i precyzji zapłaciliście utratą prędkości... A w starciu z Weavile to ona mogła być kluczem. Cześć z Rock Slide i Earthquake zadziałała doskonale, jednak zaraz potem Stworek podbiegł do kreta, okrążył go... i uderzył w plecy Giga Impact, aż excadrillowi tchu brakło i wylądował nosem na ziemi. Zanim się pozbierał Weavile była już bezpieczna na tyczkach...

Exc-38% --spe ++att ++celność
Wea-37% +spe +++att +++celność
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Wto Lip 02, 2013 3:24 pm

- Okej Excadrill. Szybkość.. Eh, nie koniecznie jest to nam potrzebna. Więc jeszcze raz.. Szybko Earthquake, po czym Hone Claws. Starczy na razie podnoszenie statystyk. Następnie przejdź do Earth Power. To powinno mocno zdezorientować przeciwniczki, przez co potężny Focus Blast w dwóch seriach może się udać! Nie czekaj... Znów atak! Szybko Rock Slide! Następnie, zanim Weavile będzie w stanie cokolwiek zrobić, daj nura w ziemię - Dig. Tym razem jednak nie wyskakuj spod niej, bo może to przewidzieć. Wyskocz kawałek za nią i wtedy jeszcze raz Focus Blast! A-W-S-O-M-E! Nie możesz teraz przerywać, wszystko zależy od Ciebie, a więc.. RAPID SPIN! Dzięki temu ruchowi, szybko przedostań się blisko oponentki i uderz w nią! Momentalnie zaprzestań wirowania, a wtedy szybka seria Rock Slide i dołóż w między czasie Earthquake!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Czw Lip 04, 2013 5:19 pm

Tym razem łasica chwyciła się tyczek i wstrząsy jej nie zrzuciły-a twój kret w końcu dorównał jej statystykami. Pokemon powrócił do strategii uderzania zza pleców, na przemian stosując Icy Wind i Slash. Earth Power zaskoczyło ją, przez co Focus Blast trafił! Drugi jednak nie, bo łasica się przewróciła i przeleciał nad nią... Pozbierała się jednak przed kolejnym ruchem i popędziła prosto na twojego pokemona, uderzając Slash. manewr z Digiem więc nie zadziałał, bo ona poleciała za Excadrillem...

Exc-20% ---spe +++att +++celność
Wea-17% +spe +++att +++celność
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Pią Lip 05, 2013 6:39 pm

- Okej Excadrill. Nawiązałeś do lekkiej przewagi, jednakże nie jest to nic szczególnego. Do końca nie wiadomo czy uda Ci się wyjść z tarczą, zamiast na tarczy. Szybko rusz z Focus Blastem. To jest nadto efektowny ruch na Weavile i oni wiedzą o tym bardzo dobrze! Dlatego jestem pewien, że zrobią wszystko iżby go uniknąć. Od razu DIG! Może teraz się nam to uda. Wyskocz za nim i wtedy szybki Focus Blast! Z zaskoczenia na pewno trafisz! Żwawo rusz do przodu! Za ciałem Weavile wypuść Rock Slide'y, z którymi dodaj Earth Power! Bądźmy szczerzy, jesteś już na finiszu tego pojedynku. Wszystko zależy od Ciebie! Spróbuj zdezorientować przeciwniczki. Wystrzel ogrom Rock Slide'ów w górę. One nie mają na celu trafić przeciwniczki, ale to wiesz Ty, a One nie koniecznie! Kiedy będą zajęte patrzeniem na Rock Slide i ich tor lotu, momentalnie użyj Earthquake a następnie finalny Focus Blast!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Nie Lip 07, 2013 4:34 pm

No i zaczęła się końcówka waszego starcia-oba pokemony były już napięte do granic możliwości, gotowe na błyskawiczną reakcję na polecenia trenera. I zaczęło się! Trafnie przewidziałeś, że Weavile będzie unikać Focus Blasta, co da kretowi moment na zniknięcie pod ziemią i wyskoczenie za nią. Tym razem łasica nie zdołała wykonać uniku i ruch odrzucił ją poza zasięg ciosów kamiennych... Zaraz wróciła wściekła jak osa, mknąc po tyczkach jak rodowity ninja, by uderzyć szybko Icy Windem. Wasz kolejny wybieg w sumie się udał, ale tylko do czasu-gdy stworek odkrył że niebo nie zwali mu się na głowę znów zaczął atakować... Ale teraz to była już musztarda po obiedzie, b stracił zbyt dużo energii i w końcu Focus Blast pozbawił go przytomności...

Soi Fon zaniemówiła i wyglądała jakby miała zaraz pęknąć ze złości... ewentualnie kogoś pobić.

Excadrill+1,2lv
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Pon Lip 08, 2013 10:52 am

Spojrzałem na kobietę z szelmowskim uśmieszkiem. Teraz jej głupio, świetnie, uwielbiam takie sytuacje. Chwyciłem za pokeballa Excadrilla i dziękując mu ówcześnie odwołałem do kulki, by po chwili ucałować ją i schować. - No, także.. Oczekujcie mnie, możesz przekazać liderowi, że niedługo go odwiedzę. - Odwróciłem się na pięcie i dumnie opuściłem to miejsce. Nie miałem zamiaru od razu przechodzić do walki z liderem, odpoczynek, lekki trening i dopiero starcie. Idąc z powrotem szukałem ewentualnych pokemonów, bądź czegoś ciekawego - a nóż coś się trafi.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Wto Lip 09, 2013 4:54 pm

Gdy się odwróciłeś tamta jeszcze przez moment stała a potem do ciebie pognała.
-Hej ty, gdzie leziesz?! Lider jest w drugą stronę! W pomieszczeniu obok masz sprzęt leczący!
Teraz wyglądała nawet na bardziej zaskoczoną niż rozdrażnioną i była to miła zmiana.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Wto Lip 09, 2013 5:03 pm

Początkowo chciałem to zignorować. Po chwili jednak zacząłem kroczyć w stronę miejsca, gdzie moge wyleczyć swoje pokemony. Wywołałem wszystkie, których używałem i dałem im medykamenty. Następnie ponownie schowałem do kulek i ruszyłem w stronę miejsca, gdzie czeka na mnie lider.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Czw Lip 11, 2013 11:08 am

Gdy nagle się odwróciłeś ta znów zrobiła głupią minę na kolejną z twoich zmian, lecz poszła razem z tobą. W pomieszczeniu obok nie było buteleczek... tylko taki sam sprzęt jaki mają w Poke Centrach! Ta sama dziwaczna maszyna do której Siostry Joy wkładają pokeballe!
Gdy podszedłeś dopiero mogłeś zobaczyć jak skomplikowana jest w rzeczywistości. Cała masa kabli, przycisków, kontrolek... jednak obsługa była prosta-kładłeś ballki o odpowiednim miejscu, klikałeś pojedynczy guzik i po wysłuchaniu wkurzającej melodyjki mogłeś zabrać swoje pokemony.
Soi Fon w tym czasie poleciała do kolejnego pomieszczenia, zamykając za sobą drzwi. Gdy ty skończyłeś znów wyszła i machnięciem ręki zaprosiła cię.
-Dostąpisz zaszczytu poznania Snake Eyesa! Zachowuj się!
Przestąpiłeś za nią próg, za twoim oczom ukazało się wielkie pomiszczenie tak jak reszta miasteczka wybudowanie w staro-japońskim stylu. Wokoło pełno było palących się, białych świec... Na drewnianym podwyższeniu na końcu sali ktoś siedział w pozycji lotosu. Po chwili ocknąłeś się że już widziałeś tę postać-był to złodziej którego spotkałeś w lesie!
Tamten widząc cię wstał i skinął głową bez słowa.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Pią Lip 12, 2013 3:19 pm

- My się chyba.. znamy, prawda? - uśmiechnąłem się machiawelicznie. Wszystko potoczyło się świetnie, wręcz.. cudownie. - Nie ładnie tak atakować ludzi w lesie. - dodałem po chwili, nie miałem zamiaru odpuszczać. - Zdaje się, że masz coś, co należy do mnie, a ja chce to odzyskać. - rzuciłem w jego strone ów zdanie, czując, że los chciał, iżbym tu go znalazł.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Lip 13, 2013 5:15 pm

Lider sali słysząc twoje oskarżenia ani drgnął, a przez maskę na jego twarzy nie miałeś tej satysfakcji by zobaczyć jego minę. Za to Soi Fon aż się zapowietrzyła...
-Jak śmiesz?! Czego chcesz od Snake Eyesa? Jak cię zaraz...
Już sięgała do pasa po miecz, najpewniej z jakimś nieprzyjemnym zamiarem, gdy tamten podniósł rękę i zatrzymała się natychmiast.
-Ale mistrzu!-Zawołała do niego, lecz ponownie została uciszona.
Tamten podszedł do podwyższenia, pogrzebał i otworzył w nim klapę... skąd wyjął twój róg. Podniósł go na wysokość oczu, a potem w jego drugiej ręce coś błysnęło... było malutkie, metalowe i w kształcie shurikena. Ten nie miotnął jednak nim w ciebie, lecz wziął oba przedmioty w jedną rękę, a potem pokazał nią pole walki.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Lip 13, 2013 7:33 pm

- Więc tak? Mam walczyć z Tobą o to, co jest moje? Hę? Niech będzie, zobaczymy czy jesteś tak samo cwany kiedy szanse są wyrównane. - spojrzałem w jego stronę, maska.. ah, ile ja bym dał, żeby widzieć teraz jego twarz. Ciekawość jednak dodatkowo podminowała mnie, postawił na szali coś swojego, ciekawość zżera mnie iżby dowiedzieć się co to jest. Jedyną możliwością, ażeby zdobyć ów informacje jest zwycięstwo nad nim. Innej opcji nie ma. Dodatkowo wszystko złożyło się do jednej walki. Odzyskanie własności, zyskanie dodatkowego przedmiotu jak i skolekcjonowanie kolejnej odznaki. Spojrzałem na swoje pokeballe. Jako pierwszą postanowiłem wysłać Altarię, jednakże rozkazałem jej po cichu, ażeby była czujna i w razie czego użyła Protect. Kto wie, czy lider jest tak samo mało honorowy jak i jego bodyguard..

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Nie Lip 14, 2013 4:16 pm

Tamten skinął głową widząc że się zgadzasz i stanął naprzeciwko ciebie po jednej ze stron pola walki. Soi Fon jeszcze przez chwilę marudziła po cichu, ale po chwili ustawiła się pośrodku.
-Za chwilę odbędzie się walka o odznakę między liderem sali Snake Eyesem a Lionhertem! Każdy ma prawo użyć 4 pokemonów, możliwość wymiany tylko między starciami! Uwaga... zaczynajcie!
Lider skłonił się krótko w twoją stronę i wywołał pierwszego pokemona.
Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 617
Altaria pojawiła się naprzeciwko, ale przeciwnicy najwyraźniej czekali na twój ruch.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 18 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 18 z 35 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach