Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

2 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 11:59 am

Właśnie obudziłeś się ze snu, nastaje nowy dzień, ale nie byle jaki, bowiem to dziś razem z Emiryą wyruszacie w tak oczekiwaną przez was podróż. Nie obyło się oczywiście bez kłótni z rodzicami, którzy przytaczając Ci przygodę z wakacji, chcieli na siłę wymusić na Tobie zmianę decyzji. Koniec końców, udało się ich przekonać. Wracając, rozglądasz się leżąc w łóżku dookoła, dzisiaj widzisz swój cieplutki pokoik prawdopodobnie ostatni raz na baardzo długi okres. Pogoda wręcz idealna, aby rozpocząć przygodę - słonko świeci, temperatura na dworze ok. 20 stopni, bezchmurne niebo, o tak - to jest życie. Po problemach związanych z grawitacją łóżka o poranku udało Ci się podnieść, wyszedłeś ze swojego pokoju i udałeś się do kuchni, gdzie czekało na Ciebie uroczyste śnaidanko z rodzicami. Postanowiłeś jednak zawrócić i lekko się ogarnąć, aby nie wyglądać na przychlasta. Po krótkiej odprawie ruszyłeś z powrotem do stołu.
-Więc jak synu, jesteś pewien swojej decyzji? - zapytał poważnym wzrokiem ojciec, jeszcze jak gdyby chciał spróbować Cię zatrzymać.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Nie Lut 17, 2013 2:03 pm

-Oczywiście, że jestem pewny. Właściwie chyba jeszcze nigdy nie byłem czegoś aż tak pewny. Czuję, że mamy szansę odnaleźć tego Pokemona. To może być dla nas niesamowita szansa na spełnienie wspólnych marzeń.
Odpowiadam rodzicom nie ukrywając, że jestem niesamowicie podekscytowany całą tą podróżą. Z drugiej strony - żal mi nieco tego, że będę musiał rozstawać się na długi czas z rodzicami, a oni ze względu na pryzmat ostatnich wydarzeń na pewno będą się o mnie bardzo martwili. Mimo to zajadam jakieś pożywne śniadanko. Muszę być pełnym energii przed zbliżającymi się przygodami.
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 5:29 pm

-Hm... rozumiem, w takim razie nie zamierzam Cię już powstrzymywać. Co by o mnie ludzie powiedzieli, jakbyś im nagadał, że co, własny ojciec synowi będzie zabraniał spełnienia marzeń? - zaśmiał się lekko tata w Twoją stronę, był on zupełnie w innym nastroju niż mama - ta bowiem ze smutkiem patrzyła na Ciebie nie wykrztuszając z siebie ani słowa.
Wykorzystujesz chwilę ciszy i zajadasz śniadanie, nie zajęło Ci to jakiegoś dłuższego czasu.
-Jeszcze jedno, mamy dla Ciebie z mamą prezent na podróż, ale otwórz to dopiero po wyjściu z domu! - dodał po chwili ojciec, wstał i sięgnął po jakąś paczkę, którą sprytnie zamknął w szufladzie.
-Proszę bardzo - wręczył Ci ów paczkę.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Nie Lut 17, 2013 5:54 pm

-Dziękuje wam bardzo.
Mówię starając się jednocześnie jak najmożliwiej zamaskować zrozumiały smutek. W końcu zaczyna się pewny etap w moim życiu, ale z drugiej strony - pewny się kończy. Teraz będę musiał sam o siebie zadbać. Przykro mi także z powodu szlochów mamy, ale jestem zbyt zmotywowany, aby zrezygnować ze spełnienia marzeń.
-Do zobaczenia. Na pewno się jeszcze spotkamy.
Żegnam się z rodzicami oraz ściskam mocno mamę. Następnie zaś kieruje się w stronę domu mojej przyjaciółki jednocześnie rozpakowując swoją paczkę-niespodziankę.

---

Zapomniałem o jeszcze jednej prośbie - proszę, abyś nie wprowadzał żadnych wątków związanych z V generacją Pokemonów.
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 6:31 pm

YEAH! To bardzo dobrze, sam nic nie wiem o tej genie, to i tak bym nie wprowadzał xD
_______________________
Po krótkim czasie wszyscy wstaliście z miejsc, stało się jasne, że w końcu żegnasz się z rodziną na dłuższy okres. W końcu odezwała się także pełna smutków Twoja mama.
-Wiesz... będzie nam tutaj smutno bez Ciebie, ale mam nadzieję, że wkrótce o Tobie usłyszymy. A tutaj masz jeszcze prezent ode mnie - to mówiąc wręczyła Ci PokeBall.
-Tata nic o tym nie wiedział, chciał, abyś sam złapał swojego pierwszego pokemona, ale dostałam takiego oto i postanowiłam Ci go dać - uśmiechnęła się, po czym mocno Cię wyściskała.
Po chwili pożegnałeś się także z tatą, po czym wyszedłeś z domu... od razu poczułeś ten powiew świeżego powietrza, oj tak, tak smakuje przygoda. Przynajmniej na razie...
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Nie Lut 17, 2013 6:35 pm

Zadowolony i podekscytowany sprawdzam, jaki Pokemon znajduje się w środku. W tym celu oczywiście otwieram PokeBall. Najwyższy czas na zapoznanie i przywitanie się z Pokemonem. Po chwili także otwieram plecak. Dokładnie sprawdzam jego zawartość. Kiedy już wiem, co się w nim znajduję - kieruje się w stronę domu przyjaciółki. Najwyższa pora, aby zacząć "oficjalną" podróż.
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 6:40 pm

Zadowolony "rozpakowujesz" swoją kulkę, wyskoczył z niej taki oto pokemon:
Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki 7
-Squedo! - stworek uśmiecha się do Ciebie i pokazuje Ci kciuka, cóż, przynajmniej widać, że jest wesoły!
Sprawdziłeś zawartość otrzymanego prezentu, były to takie przedmioty:
-koperta z kaską (5000$)
-Safari Ball [2x]
-Pokeball [5x]
-Potion [2x]
-Mapa
-PokeDex
-PokeNav
-Rower
Hm... jak oni tam władowali rower? To chyba zagadka losu...
Ruszyłeś ku domowi swojej przyjaciółki, spotkaliście się bardzo szybko, bowiem ona chyba zmierzała w kierunku Twojego domu
-Hej miśku, gotowy? - uśmiecha się do Ciebie.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Nie Lut 17, 2013 7:19 pm

Swojego żółwika, jakkolwiek to brzmi ustawiam na swoim ramieniu. Nie jest koniecznym, aby pakować go z powrotem do balla. W międzyczasie jeszcze go skanuję. Warto poznać jakieś podstawowe informacje na jego temat.
-Hej. Ja jak najbardziej gotowy. Czekam tylko na ciebie.
Odpowiadam dziewczynie, jednocześnie się do niej uśmiechając.
-A to jest mój pierwszy Pokemon - Squirtle! A ty - posiadasz jakiegoś Pokemona? Może uda nam się je jakoś zaprzyjaźnić.
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 7:48 pm

Bez większych oporów udało Ci się podnieść Squirtla, a ten wesoły cały czas coś mówiąc siedzi na twoim ramieniu, otrzymałeś też jego skan:
Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki 7
#007 Squirtle [M]
Level: 7.00
Typ: Wodny
Ataki: Tackle, Tail Whip, Bubble
Charakter: Typowy wesołek, cieszy się z każdej chwili spędzonej z trenerem. Uwielbia walczyć oraz poznawać inne pokemony, jeżeli ktoś mu się nie spodoba, to potrafi być wredny.
-Jaki słodziak! - powiedziała na widok żółwika Emirya.
Ten odwzajemniał jej entuzjazm, ponieważ bez kłopotów dał się "miziać". -Mój stworek w przeciwieństwie do Twojego to niestety gbur... - powiedziała dziewczyna, a z jej kuli wyskoczył taki stworek:
Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki 1
-Bulba! - z agresywną miną spojrzał się na Ciebie.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Nie Lut 17, 2013 8:43 pm

-No faktycznie nie wygląda to zbyt ciekawie. Ale nie martw się! Jeszcze go przerobimy na naszą stronę. Wszystko da się zrobić.
Mówię te słowa oczywiście cicho, tak aby Bulbasaur ich nie usłyszał. Podoba mi się ten Pokemon szkoda tylko, że ma negatywne nastawienie do życia, ale jak już wspominałem wszystko da się zmienić.
-To, co idziemy? Pytam koleżankę.
-Przygodę czas zacząć! Już nie mogę się doczekać.
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 8:48 pm

-Mam taką nadzieję - dziewczyna spojrzała z lekkim niepokojem na twarzy, na Bulbasaura.
Ten o mało co już nie zaczął spierdzielać, na szczęście PokeBall szybko zatrzymał roślinnego pokemona od tego pomysłu.
-Ruszajmy! - na chwilę z twarzy dziewczyny zmazał się smutek, a pojawił ciepły uśmiech, po czym ruszyliście
-A tak właściwie to gdzie idziemy? - tymi słowami zatrzymała Cię koleżanka.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Nie Lut 17, 2013 8:52 pm

-Oto jest pytanie. Właściwie nie wiem, gdzie jest jakieś najbliższe miasteczko, czy jakiekolwiek miejsce, gdzie moglibyśmy się zatrzymać. Na razie chodźmy przed siebie, a w końcu na pewno coś znajdziemy.
Odpowiadam przyjaciółce, wychodząc przed nią. Szukam jakiejkolwiek drogi, czy ścieżki, którą moglibyśmy iść. Trzeba będzie gdzieś się zatrzymać. Rozmyślam też nad tym, w jaki sposób można próbować oswoić Bulbasaura..
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Pon Lut 18, 2013 3:54 pm

Nie przybliżyłeś dokładnie, w jakim jesteście mieście, a więc zakładam, że standard - w Pallet Wink
_______________

-No dobrze, więc chodźmy - oboje ruszyliście ścieżką, która prowadziła do przodu.
Droga jak droga, dzisiejszy dzień jest na prawdę ładny, świeci słońce, niebo bezchmurne i te sprawy.
-Jak myślisz, uda nam się go odnaleźć? - zapytała się w pewnym momencie koleżanka, a nawet nie zauważyliście, kiedy doszliście do tabliczki z napisem
Viridian - 12km
-Ojej, troszeczkę drogi nas czeka - dodała po chwili, a wy ruszyliście dalej, bo w końcu stojąc na pewno nic nie zdziałacie.
W pewnym momencie, Twój Squirtle energicznie zaczął wskazywać na kota, który szedł za wami już jakąś dłuższa chwilę, a wyglądał tak:
Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki 431
-Może chcesz sobie zawalczyć? Bo Twój pokemon chyba bardzo - zapytała widząc pokemona Emirya.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Pon Lut 18, 2013 5:31 pm

-Hmm, właściwie nie mam wyboru. Ten Pokemon jest na pewno nieźle rozdrażniony przez mojego stworka, dlatego walka jest praktycznie koniecznością - odpowiadam
- Zaczynamy, Squirtle! Na początku troszkę sobie pomachaj ogonem - użwyaj Tail Whip, aby obniżyć jego obronę. Dodatkowo możesz dzięki temu delikatnie zdekoncentrować swojego przeciwnika. Zaczekaj chwileczkę na jego pierwszy ruch, a jeśli mimo kilku sekund przeciwnik nie zaatakuje - zacznij strzelać do niego bąbelkami (używaj ataku Bubble). Od razu uciekaj w jakiejś krzaczki i po sekundzie z ukrycia zasyp go gradem bąbelków!
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Pon Lut 18, 2013 7:19 pm

Dosyć szybka decyzja o wszczęciu walki zaskoczyła rywala, dał sobie obniżyć defensywę, po czym spróbował zaatakować. Squirtle sprytnie uniknął ciosu i uderzył bąbelkami, po chwili znów zrobił to samo.

Squirtle - 98%
Glameow - 86%
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Pon Lut 18, 2013 9:58 pm

-Taktyka z chowaniem się przed przeciwnikiem oraz atakowaniem z zaskoczenia powiodła się, dlatego będziemy nieco ją modyfikować, ale dopiero później. Teraz od razu wystrzel w jego stronę kilka bąbelków, po czym szybciutko zacznij biegać wkoło przeciwnika, jak najmożliwiej go przy tym dekoncentrując. Postaraj się być szybszy od kociaka, choć oczywiście wiemy, że nie będzie to łatwe. Po chwili zacznij jednocześnie strzelać bąbelkami, aby siła uderzenia była jak największa. Kilka ostatnich bąbelków wyceluj w stronę oczu. Dzięki temu przeciwnik będzie miał nieco ograniczoną widoczność. Wówczas - po raz pierwszy zaatakuj go fizycznie, używając do tego Tackle.

---

Poprowadzisz mi Safari? Podanie jak coś już złożone Wink
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Wto Lut 19, 2013 6:34 pm

Sory za słaby post, ale zmęczony jestem :<
______________________________

Squirtle próbował wziąć przeciwnika na szybkość, niestety Glameow skontrował was kilkoma swoimi ciosami. Później ponownie seria bąbelków ruszyła w stronę przeciwnika

Squirtle - 80%
Glameow - 76%
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Wto Lut 19, 2013 9:21 pm

OK. W postach z opisem walki nie ma się co aż tak przejmować :>
I jak będzie z tym safari?

---

-Dobrze sobie radzisz, ale musisz nieco bardziej się postarać. Dlatego teraz wykorzystamy jeszcze inną próbę. Rozpędź się i wystrzel w przeciwnika kilka Bubble. Jednocześnie w pewnym momencie wyskocz do góry, ale nie za wysoko tak, aby naskoczyć na swojego rywala. Swoim ogonem przygnieć jego pyszczek i wówczas zasyp go gradem Bubble! Na koniec dorzuć od siebie jeszcze jeden Tackle!
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Czw Lut 21, 2013 12:22 pm

Jeżeli jeszcze nie masz, to mogę założyć Wink
____________________
Kolejne ostrzały bąbelkami Twojego pokemona skutecznie trafiały w cel, podczas wyskoku w górę, jednak zostaliście mocno uderzeni ciosem rywala. Squirtle z hukiem spadł na ziemię, ale szybko się podniósł i wykonywał swoje zadanie.

Squirtle - 66%
Glameow - 60%
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Pią Lut 22, 2013 5:46 pm

-Ta walka powoli zaczyna mnie już nudzić, dlatego nadszedł czas aby pokonać kociaka. Squirtle zacznij od ataku Tackle! Następnie zaś cały czas bądź przy rywalu i mocno uderz go głową w tułów. Postaraj się użyć sporo siły, najlepiej tak aby Pokemon nieco wyleciał w górę. Waży on niecałe cztery kilogramy, dlatego jeśli naprawdę się postarasz - może okazać się to wykonalne! Następnie zaś podnieś pyszczek do góry i wypuść z siebie serię Bubble, jednocześnie się przy tym obracając. Postaraj się aby dzięki temu stworek ten jak najdłużej uwięziony był w wodnej spirali. Poczekaj już tylko kiedy spadnie na ziemię i wtedy jeszcze raz uderz Tackle'm! Od razu po tym dodatkowo zamrocz go Bubble, ponownie celując prosto w oczy. Na koniec możesz postarać się znaleźć jakieś drzewo, czy inny twardy element, w który postaraj się wbić rywala. W tym celu oczywiście zaatakuj go Tackle'm, ale wcześniej postrasz go jeszcze Bubble, tak aby stworek znalazł się dokładnie w tym miejscu, w którym najlepiej ci będzie atakować. Na koniec przygnieć go serią Bubble! W przerwie pomiędzy tymi kombinacjami możesz dodatkowo używać Tail Whip, aby jak najmożliwiej osłabić jego obronę, przez co powinniśmy sobie poradzić szybciej.

---

Tak, ponieważ zastrzegłem sobie, że chce, żeby MG mi prowadził. Tak moim zdaniem będzie najlepiej. PS. Sorki, że taktyki nie są najwyższych lotów, ale póki co posiadam właściwie dwa ataki i ciężko coś z tego skleić, ale już niedługo na pewno będzie znacznie lepiej Wink
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Pią Lut 22, 2013 5:52 pm

Squirtle bardzo pewnie ruszył do ataku, widać było, że jest o wiele pewniejszy siebie niż przeciwnik, który przez chwilę dał się okładać w bardzo prosty sposób waszymi ciosami. Kilkukrotnie starał się skontrować, nawet parę razy mu się udało, co nie zmienia faktu, że Twój stworek zyskuje przewagę.

Squirtle - 44%
Glameow - 35%
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Pią Lut 22, 2013 6:46 pm

-Doskonale radzisz sobie co raz lepiej! Teraz na sekundkę wskocz w jakieś krzaczki i wykorzystując swój niewielki wzrost będziesz mógł ukryć się przed przeciwnikiem. Dzięki temu będziesz mógł się zregenerować, bo to na pewno będzie ci bardzo potrzebne. Nie przejmuj się zbytnio rywalem. Nie powinien on znać właściwie żadnego ataku z dystansu, a jeśli tylko zauważysz, że rozwścieczony się do ciebie zbliża - strzel w niego Bubble'm! Po chwili takiej regeneracji - szybciutko wyślij w jego stronę masę bąbelków, dosłownie tyle, ile tylko ci się uda. Postaraj się jednak zmylić przeciwnika. Poczekaj, aż bąbelki uderzą w przeciwnika. Wystrzel ich masę, tak aby rywal nie mógł cię zauważyć. W między czasie pobiegnij za bąbelkami i po chwili zaatakuj rywala całym swoim ciałem - używając oczywiście Tackle. Pod koniec weź rozbieg i naskocz na rywala, starając się jednocześnie przygnieść go. Po sekundzie i zejściu z przeciwnika jeszcze raz zasyp go Bubble!
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Pią Lut 22, 2013 8:04 pm

Sprytny żółwik ponownie zaczął od mocnego uderzenia, w ogóle nie widać w nim słodziaka, którym wydaje się być poza walką, co za moc, niesamowite wręcz. Wracając, znów Glameow, który szukał zaczepki został porządnie sprany w tejże rundzie...

Squirtle - 30%
Glameow - 11%
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by berry Pią Lut 22, 2013 9:10 pm

-Pora go wykończyć! Teraz atakuj już tylko bezpośrednio i szybko, nie pozwalając przeciwnikowi na chwilę wytchnienia. Zasyp go serią bąbelków, tak jak w poprzedniej turze i od razu zaatakuj go potężnym Tackle! Kiedy przeciwnik będzie się zwijał z bólu jeszcze na koniec użyj Tail Whip, aby do minimum zmniejszyć statystykę obrony przeciwnika. Wtedy jeszcze raz seria Bubble plus potężny atak całą powierzchnią ciała!
Po wypowiedzeniu tejże taktyki skanuję kocura.
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Run Sob Lut 23, 2013 10:53 am

Znów z wielką łatwością Squirtle nacierał na przeciwnika, nie dając mu w tej rundzie nic do powiedzenia

Squirtle +1,00lvl
+2pkt frakcji


-No, no. Zgrana z was para - powiedziała uśmiechnięta towarzyszka.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki Empty Re: Niebieski ptaku, gdzie jesteś? - Gra jagódki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach