Gra Cienia: Rufus Shinra

2 posters

Strona 27 z 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Nie Gru 15, 2013 4:12 pm

Ana pomachała Ci po czym bez słowa po prostu skoczyła w dół, prawie padłeś na zawał, było strasznie wysoko, zacząłeś się o nią martwić, przechyliłeś się lekko do przodu i widziałeś jak dziewczyna wpada do wody
-Rufuuuus chooodź- zawołała grzecznie machając Ci chwilkę po tym jak wsyłoniła się z wody i odpłynęła kawałeczek dośc dobrze szło jej pływanie to widziałeś, ale pytanie co teraz zrobisz?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Wto Gru 17, 2013 11:03 am

Spojrzałem na nią z małym zawałem, dobrze że miałem mocne serce bo takto byłby zgon, skoczyłem po chwili zastanowienia starając się wskoczyć do wody a nie gdzieś indziej, gdy już wpadłem starałem się wypłynąć nad wodę i dotrzeć do jakiegoś brzegu czy coś, po czym się rozejrzeć starając się ocenić moją pozycję.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Wto Gru 17, 2013 4:35 pm

Wskoczyłeś do wody, kiedy wpadłeś do niego zauważyłeś wiele pięknych pokemonów wodnych, wiele niegroźnych rybek, które po prostu sobie pływały, woda była bardzo ciepła, dopłynąłeś na brzeg idealnie na przeciwko wodospadu była dróżka, wycięty kawałek lasu, ogólnie było ciepło i przyjemnie, Ana właśnie poprawiała mokre włosy, które wyglądały nieciekawie, nie chciały się wcale ułożyć
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Gru 18, 2013 4:16 pm

- i tak wygladasz bardzo ładnie
Zaśmiałem się do dziewczyny po czym rozejrzałem się po okolicy jak zawsze i spojrzałem znowu na nią, w sumie była cała przemoczona więc wiadomo, faceci
- także prowadź mnie o pani
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 18, 2013 5:15 pm

No tak, Ana była cała przemoczona, mokre włosy, cała sukienka, co lepsze była dośc mocno prześwitująca, widziałeś całą jej bieliznę, kiedy zobaczyła na co patrzysz oparła ręce na biodrach, po czym pochyliła się lekko do przodu i ścisnęła piersi, robiąc przy tym lekki dziubek, po czym zaśmiała się słodko i ruszyła powoli przed siebie
-Pokaże Ci najpierw..hhmmmm- mruknęła cichutko zastanawiając się co ma Ci pokazać
-Wiem! Starą wioskę, wybudowali ją ci, którzy chceli tu mieszkać, udało im się przez jakiś czas- mrukneła i spokojnie szła przed siebie, właśnie weszliście w las, był gęsty i piękny, słyszałeś odgłosy dzikich pokemonów, które otaczały was praktycznie z każdej strony.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Pią Gru 20, 2013 6:55 pm

Ruszyłem dalej spokojnie za nią patrząc na to co robi i wgapiając się w jej ciało, po chwili zacząłem się znowu rozglądać i przyglądać starając się zawiesić na czymś ciekawym oko
- tak więc prowadź Ana, ja nie wiem gdzie to więc będę szedł tam gdzie mnie zaprowadzisz.
Powiedziałem spokojnie do dziewczyny z uśmiechem
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Pią Gru 20, 2013 7:20 pm

Ana odwóricła się do Ciebie i szła przez chwilkę tyłem patrząc na Ciebie
-Poszedłbyś za mną na koniec świata?- zapytała słodkim głosem i uśmiechnęła się, w sumie nie czekała na odpowiedź po rpsotu ruszyła dalej przed siebie około po 20 minutach doszliście spokojnie do wioski, wyglądała jak coś nieziemskiego, budynki były wzniesione na czterech palach, to właśnie na nich zostały zbudowane całe domku, a co najlepsze cała wioska znajdowała się na rzece, w jasnej wodze widziałeś piękne okazy dzikich pokemonów, z resztą nie tylko w rzece, pokemony były wszędzie, było ich za dużo, żebyś mógł skupić się tylko na jednym i ocenić jak cenny może być. Jednak wróćmy do wioski, domki nie były wielkie, z zewnątrz wyglądały na jednopokojowe klitki, ale jak było w środku, przekonałeś się o tym dopiero po chwili co prawda drogę do jednego z domków pamiętasz... hmm tak tyłek Any, tylko to widziałeś wspinając się po drabince, zgrabny okrągły, jej majtki pamiętałeś z samego rana, więc nie były dla Ciebie wielkim zaskoczeniem, jednak zadziałały na Ciebie bardzo mocno, po chwili weszliście do domku, niewielki przedpokoik, dosłownie mieściła się tam jedna osoba i nic więcej, można było odstawić buty, później salonik, ze stolikiem krzesełkami, po prawej zauważyłeś wejście do kuchni, sam nie wiesz jak mogło to działaś w dawnych czasach, ale musisz przyznać wyglądało genialnie, wielkie okna zajmowały około połowę ścian, pomieszczenie było jasne, pachniało drewnem.
-Tak więc ludzie mieszkali w takich warunkach- powiedziała po chwili Ana kiedy się rozejrzałeś, ale nadal miałeś przed oczami to jak wchodziła po drabince..
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Pią Gru 20, 2013 7:25 pm

- myślę że bym nawet wyszedł poza jego granice za tobą.
Odpowiedziałem jej spokojnie uśmiechając się słodko, no starałem się w każdym bądź razie być słodki? Cóż wchodzenie po drabince za kobietą w sukience, cóż nic więcej się już nie liczyło nawet nic nie odpowiedziałem, byłem facetem trzeba mi to wszystko wybaczyć.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sob Gru 21, 2013 4:09 pm

Ana rozejrzała się spokojnie po pomieszczeniu, po czym podeszła do Cierbie i zaczęła delikatnie gładzić twój policzek
-Uroczy jesteś- mruknęła jak kotka, która domagała się sam wiesz czego, jednak, czy właśnie w tym miejscu mozna, czy wypada? Ana pocałowała Cię bez żadnego, ale mocno, namiętnie, odwzajemniłeś jej pocałunek, a później wszystko jakoś potoczyło się samo dalej... Po wszystkim Ana zaczęła zbierać swoje ubrania, które ściągnęła w międzyczasie, w sumie żałowałeś, że się ubrała, jednak sam też musiałeś się doprowadzić do stanu używalności, prawda?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Nie Gru 22, 2013 8:59 am

Ubrałem się powoli nadal spoglądając na jej ciało zadowolony
- dobra jesteś w te klocki
Zaśmiałem się do dziewczyny po czym podszedłem i dałem jej buziaka, następnie się rozejrzałem co by tu jeszcze moża zrobić, jeśli nie ma nic ciekawego w domku nakłaniam Anę do wyjścia.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Nie Gru 22, 2013 6:51 pm

Ana ubrała się do końca, kiedy powiedziałeś jej, że jest dobra w te kolcki, ta uśmiechnęła się słodko
-Zdaje sobie sprawę z tego- cmoknęła Cię również i spokojnie przeszła się po pomieszczeniu jakby nie było, nie ma tu za wiele fajnych rzeczy, chyba najfajnieszą widziałeś chwilkę temu nago, no ale
-Okej teraz pokaże Ci coś innego- powiedziała i spokojnym krokiem ruszyła w stronę zejścia, musiałeś ruszyć za nią nie miałeś innego wyjścia prawda?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Nie Gru 22, 2013 7:01 pm

Bez większych dylematów jak i problemów ruszyłem za dziewczyną spokojnie, spojrzałem na nią gdy już zeszliśmy
- Gdzie teraz mnie zabeirasz? pokażesz mi jeszcze więcej takich miejsc jak to? Z takimi przygodami?
Zapytałem trochę żartując z uśmiechem na ustach
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Pon Gru 23, 2013 2:13 pm

Ana spokojnie zaszla po drabince na ziemie ruszyles za nia dziewczyna rozejrzala sie mywlac chyba gdzie dokladnie widziala to co chciala Ci pokazac po czym zlapala Cie za reke i pociagnela w dol rzeki szliscie spokojnie przed siebis
-Jesli myslisz o seksie w kolejnym miejscu to musze sie nad tym zastanowic nie wiem przskonaj mnie mkze jakos? usmiech pojawil sie na ustach Any dziewxzyna szla zadowolona obok Ciebie zarzucajac wlosami na boki czasami uderzala Cie nimi w ramie
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Pią Sty 03, 2014 8:54 pm

- hmm no możliwe, całkiem nawet możliwe
Powiedziałem po chwili mruknąłem
- no dobra bardzo bardzo prawdopodobne
Zaśmiałem się do dziewczyny i zacząłem się rozglądać cóż w końcu to też oaza dla pokemonów może trafie na jakiś rzadko spotykany okaz czy coś?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Pią Sty 03, 2014 11:34 pm

Na polanie widziałeś wiele różnych pokemonów, ale co ciekawsze każdy z nich była shiny, widziałeś tam poke pataki, jakieś myszory jednak najciekawszy wyglądał tak:
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Scraggy
Pokemon bawił się z innymi jakby się nimi w sumie opiekował, Ana tylko wtuliła się w Ciebie jakby było to odpowiedzią na wszystko, po chwili cmoknęła Cię w policzek
-Widzisz coś dla siebie? Jakby nie było ja mam już przeciwnika dla siebie- pokazała palcem na shiny espurry
-Ten las jest pełen takich pokemonów, spotkanie tutaj normalnego pokemona to jak u nas spotkanie shiny- cmoknęła Cię znowu i poleciała do pokemona wypuszczając swojego poke kotka
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sob Sty 04, 2014 4:50 pm

Podszedłem bliżej pokemona i patrząc na niego zeskanowałem go, pokiwałem głową Anie że zrozumiałem co mi przekazała.
- Tylko wiesz nie za ostro tam, oszczędzaj siły
Zachichotałem i zastanawiałem się w sumie czy zawalczyć z tym o to przeciwnikiem czy po prostu próbować go przekupić aby został moim pokemonem?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Nie Sty 05, 2014 12:52 pm

-Postaram się- powiedziała Ana, po czym pokedex pokazał takie info:

Scraggy
samiec
lvl: 43
charakter: pokemon bardzo dba o swoich przyjaciół, lubi zajmować się słabszymi stworkami, lubi też walczyć, jednak na to musi mieć na prawdę wielką ochotę, jakby nie było zdarza mu się to dość często.
ataki: jak na lvl

Ana podeszła do pokemona i od razu zaczęła z nim walczyć, a co do twojego przeciwnika, ten zerknął na Ciebie i pomachał Ci grzecznie łapką, po chwili podszedł do Ciebie
-Scraa?- mruknął przechylając lekko łepek.

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Nie Sty 26, 2014 1:10 pm

- hej maluchu chciałbyś może ze mną zawalczyć?
Spojrzałem na pokemona i także przekręciłem głową uśmiechając się do niego
- bo wiesz trening czyni mistrza a ty chyba też chcesz być najlepszy
Zaśmiałem się po chwili i rozejrzałem jakto mam w zwyczaju
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Nie Sty 26, 2014 3:13 pm

Pokemon uśmiechnął się i zaklaskał w łapki zadowolony widocznie miał ochotę na walkę, dlatego dobrze, że się zjawiłeś, spokojnie odsunął się od Ciebie i odgonił inne pokemony, pewnie nie chciał żeby im się coś stało, co do reszty widziałeś więcej dzikich pokemonów, tak jak mówiła Ana wszystkie były skiny, wyglądało to dośc ciekawie, wiele stworków, różnych gatunków i wszystkie shiny, chyba cudem będzie tutaj znalezienie zwykłęgo malucha, przeciwnik czekał aż wybierzesz któregoś ze swoich pupili,
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Wto Mar 25, 2014 11:08 am

Spojrzałem na pokemona i po chwili wypuściłem Goletta
- Beliar rozpocznij od natychmiastowego SuperPower po którym zaskocz przeciwnika Icy Wind z bliska, gdy będzie chciał odpowiedzieć wzmocnij się Iron Defense w punkcie kulminacyjnym twojego ruchu powinien zadać Ci jeszcze mniejsze obrażenia, następnie chwyć go za rękę i swoją drugą pięścią obij go Dynamic Punchem, oddal się trochę od niego i Earth Power po którym wyczekaj na swojego przeciwnika i gdy ten będzie nacierał na Ciebie użyj Night Shade aby go trochę zdezorientować i natychmiast Mega Punch po którym użyj Magnitudy!
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Wto Mar 25, 2014 1:44 pm

Przeciwnik wziął głęboki wdech po czym rozpoczęła się spokojnie, przeciwnik wyczekiwał ataków twojego pokemona, po czym omijał je z gracją, godną pokemona pokazowego, można to tak określić, jednak po chwili zauważyłeś jak silne potrafią być jego ataki, po każdym natarciu twojego pokemona, przeciwnik odskakiwał po czym doskakiwał z jednym ze swoich ataków, walka była dośc spokojnie bez zbędnych ceregieli, jak na razie była bardzo wyrównana.

scra: 85%
gol: 85%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Kwi 16, 2014 3:28 pm

- Gollet świetnie Ci idzie ale musimy podkręcić tempo rozpocznij od Rollouta po którym postaraj się szybko uderzyć go pięścią w brzuch i uniknij jego ciosu uchylając się na bok, następnie postaraj się wskoczyć na swojego przeciwnika przygniatając go do ziemi i wtedy zacznij uderzać go DynamicPunchem. Po chwili odsuń się od niego i gdy będzie chciał nacierać na Ciebie postaraj się ładować Drian Puncha i w odpowiednim momencie z całych sił nim uderz! Wzmocnij się ponownie Defense Curlem po czym użyj Buldoze i znowu przybliż się do swojego przeciwnika i zacznij obijać go SuperPowerem i gdy przeciwnik nie będzie się spodziewał ponownie użyj Drain Puncha! Wzmocnij swoją statystykę defensywną kolejny raz Iron Defense po czym Mega Punch z całych sił! Na sam koniec uderz w niego Magnitudą!
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Kwi 16, 2014 8:04 pm

Twój pokemon dziwnie podniósł swoją obronę po czym wyssał odrobinkę życia z przeciwnika jednocześnie dodając je sobie, walka powoli się rozkręcala, jednak zawsze kiedy się rozkręcała był to znak, że do końca coraz mniej widziałeś znaczne zmęczenie w przypadku obu pokemonów, jednak wydało Ci się to dośc dziwnie, przecież twój pokemon dopiero jakąś chwilkę temu rzucił się na przeciwnika wiec jakim cudem oba mogą być aż tak zmęczone?

scra:50%
gol: 50%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Czw Kwi 17, 2014 5:47 am

- Beliar rozpocznij od wzmocnienia się Iron Defense tym razem, po czym postaraj się natychmiast użyć z całych sił Super Power! Następnie musisz zadać mu kilka szybkich uderzeń z pięści czasem wykonuj Drain Punche aby trochę się zregenerować. Wykonaj Mud-Slapa aby zmylić rywala i zacznij ładować powoli Mega Punch gdy rywal się zbliży prosto w jego bandzior uderz tym właśnie atakiem! Zaraz po tym znowu potraktuj go super powerem i biegnij za nim okładając go co chwilę pięściami a gdy nadarzy się okazja skocz na niego przygniatając go i wtedy zacznij obijać jego głowę także Drain Punchami! Pozwól przeciwnikowi wykonać pierwszy ruch i odpowiedz z całych sił Dynamicpunch po czym ponownie zacznij się wzmacniać Iron Defense! Na sam koniec Buldoze po którym spowolnij sowjego przeciwnika serią Icy Wind!
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Czw Kwi 17, 2014 10:17 am

Twój pupil dalej sie wzmacniał, walak powoli dobiegała do konca, widziałeś, że przeciwnik powoli ma juz coraz bardziej dość, napierał na twojego pokemona jednak nie dawało to zbyt wielkich efektów

scra 14%
gol" 20%

Widziałeś, że walka Any powoli dobiega końca, jej pokemon wygrywał walkę, widziałeś zadowolenie na twarzy dziewczyny, jej pokemon też poradził sobie bardzo dobrze.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 27 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 27 z 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach