Gra Ao - Ao

3 posters

Strona 1 z 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Sob Sty 26, 2013 10:47 am

Dokładnie, ten spokój coś mnie niepokoi...jak cisza przed burzą. - powiedziałem podejrzliwie słysząc stwierdzenie szkieletora, jednak to jeszcze bardziej mnie napędzało do tego by iść przed siebie i schodzić jeszcze niżej...idąc dalej.
- Scraggy, potowarzysz nam! - powiedziałem wypuszczając pokemona by ten potowarzyszył nam razem z Servine.
- Scraggy, mam dla Ciebie szamanko ;3 - oznajmiłem pokemonowi, wyciągając batona i dając mu całego do zjedzenia.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Sob Sty 26, 2013 11:30 am

Scraggy wyleciał z kuli i spojrzał na was po chwili bojowo spojrzał na drugą postać która zamknęła za wami drzwi i zaczęła odprawiać jakiś rytuał. Chwycił batona i spojrzał na niego nie kumając wcale o co chodzi, po chwili coś powiedział po swojemu i podał Ci batona, może pomyślał że to jakiś zwykły batonik? Może tego nie lubi?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Sob Sty 26, 2013 12:05 pm

Scraggy, pamiętasz cukierki które Ci dałem wcześniejszym czasem? One podwyższyły twe doświadczenie. to było dziwne, ale ciekawe, nieprawdaż? Ten baton działa na tej samej zasadzie, lecz on dodaje Ci 3x więcej doświadczenia niż jeden cukierek. - powiedziałem do pokemona mają nadzieję że go przekonałem nieco do zjedzenia smakołyku.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Sob Sty 26, 2013 2:19 pm

Scraggy trochę popatrzył na Ciebie robiąc z oczów coś takiego "o.O" i nic nie zrozumiał o co Ci chodzi. Szkieletor zapieczętował drzwi i ruszył, Scraggy nadal nie mógł się przełamać nad tym batonikiem było to dość dziwne.
- O jaki maluszek
Zaśmiał się do pokemona a ten kopnął go w kostkę.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Sob Sty 26, 2013 7:20 pm

Okej, Scraggy. Może skusisz się jak zgłodniejesz? - powiedziałem do pokemona chowając baton do plecaka a pokemona wycofałem. Skoro towarzyszy mi już Servine to Scraggy może odpocząć w ballu.
- A więc...idziemy? Nie wiem, może poprowadzisz? Twoje rejony, więc wiesz. - mówię do szkieletora i od razu ruszam za nim.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Nie Sty 27, 2013 10:26 pm

- Prosto przed siebie jak w morde kościeja strzelił!
Zawołał ochoczo Scraggy przywiązał się do batonika i nie oddał Ci go, niestety także go nie jadł. Po prostu go trzymał i co chwilę wąchał. Przed sobą miałeś niewielki korytarz pozarastany na podłodze. Przed wami było także wiele pajęczyn.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Nie Sty 27, 2013 10:32 pm

No dobra! W takim razie chodźmy! - powiedziałem do pokemonów oraz nowego kompana. Z czasem na drodze zaczęły pojawiać się oznaki starego wieku tego przejścia. Gdzieniegdzie były porosty a dalej pajęczyny. Jak pajęczyny to pająki...ciekawe co znajdę jeszcze dalej? Rozglądałem się bacznie na boki, patrząc czy nie zostawiam w tyle moich kompanów, bo jakoś sam w głębie tego tunelu nie chciałem się zapuszczać.
- Ten tunel to długi jest? - zapytałem z zaciekawieniem Sir kogoś tam.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Nie Sty 27, 2013 10:37 pm

- Do miasta jest spory kawałek także tego wiesz, tunelami się zawsze krócej idzie i bezpośrednio, ale swoje trzeba odcierpieć.
Stwierdził i rozpalił pochodnię, ruszyliście dalej a Scraggy powoli zaczął jeść batona, po chwili ujrzałeś blask, twój pokemon go wywołał, cały zaczął się świecić i zaczął zwiększać swoje rozmiary, po chwili stał przed tobą taki pokemon:
Gra Ao - Ao 560
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Nie Sty 27, 2013 10:43 pm

- Rozumiem, no dobra, to trzeba iść do przodu by jak najszybciej dostać się do miasta. - powiedziałem do kościotrupa. Po chwili zauważyłem dziwny blask. Spojrzałem na Scraggyego aż mnie olśniło że on ewoluuje!
- Scrafty!? - krzyknąłem podekscytowany widząc nowe oblicze mojego startera. Wyjąłem pokedex i postanowiłem go przeskanować by zobaczyć czy coś się u niego zmieniło.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Nie Sty 27, 2013 11:04 pm

Dex wyświetlił taką zmianę:

Charakter: Pokemon mądry i rozważny, podąża za głosem serca przez co wpada w tarapaty jak i może zignorować polecenie, stara się zawsze być liderem zespołu, czuje się za nich odpowiedzialny.

- Łoooo! Urosło mu się!
Zawołał szkieletor podstawiając pod jego lampę
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Nie Sty 27, 2013 11:18 pm

Shiger...dojrzales. - Pomyslalem patrzac na pokemona i z uśmiechem mu sie przyglądajac.
- ...troche tak. Okej, idziemy? - Powiedzialem do kosciaka. Patrzac na scraftyego doszedłem do wniosku, jak duzo czasu minelo od rozpoczecia naszej przygody. Wczesniej o tym nie myslalem, jednak patrzac na Shigera widzialem ze ciezka praca sie oplaca...
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Pon Sty 28, 2013 12:21 am

- no pewnie że tak, patrz pod nogi, często tu różne pajączki chodzą, szkoda mi ich.
Powiedział całkiem poważnie szkielet i ruszyliście, najpierw on, zaraz za nim ty i za tobą Scrafty, niestety korytarz był wąski i dość mocno porośnięty. Dopiero po kilku minutach zamienił się w tunel, zauważyłeś zgraje zubatów wiszących w większej wyrwie w suficie.
- ciii
Powiedział cicho pokazując na nietoperze.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Pon Sty 28, 2013 9:14 pm

Ooo...zubaty! - powiedziałem zaciekawiony dużym zgromadzeniem tych pokemonów. Starałem się być cicho i ostrożnie idąc przed siebie tak by ich nie pobudzić. Schyliłem nieco głowę i szedłem dalej myśląc jednocześnie o tym co zrobię gdy już dojdę do tego miasta? Pierwszym pomysłem jaki wpadł mi do głowy to było dojście do Centrum pokemonów... a dalej to zobaczymy z czasem.
- Sir...powiedz mi, czy te ruiny skrywają coś ciekawego? Wiesz jestem fanatykiem takich rzeczy, moze tego po mnie nie widać ale na serio ekscytują mnie takie rzeczy.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Wto Sty 29, 2013 2:30 pm

Korytarz znowu się powiększył i zobaczyłeś co kawałek nowe tunele i nowe korytarze jedne większe drugie mniejsze, imponujący widok, samemu na pewno byś się tutaj skupił. Kościotrup odbił w skręt w prawo a ty zaraz za nim.
- Wiesz to zależy od dnia, raz nawet spotkałem tu takiego hmm Buta czy jakoś tak.. taka muszelka no nie mogę sobie przypomnieć.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Wto Sty 29, 2013 8:05 pm

- But? Muszelka? Nie wiem o czym mówisz, ale wierze na słowo. No zobaczymy, czy nam się poszczęści . - powiedziałem do towarzysza podziwiając podziemny obiekt. To był niecodzienny widok, wyglądało to niczym labirynt. Cały czas rozglądam się dookoła i staram się znaleźć coś na czym mógłby zawiesić swój wzrok.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Wto Sty 29, 2013 8:34 pm

- Buto.. Batu.. Boże taki kamyk, sam nie wiem jak go nazwać o
Powiedział spokojnie jeszcze, ty zająłeś się podziwianiem obiektu i zauważyłeś w jednym z korytarzy takiego pokemona:
Gra Ao - Ao 533
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Wto Sty 29, 2013 8:59 pm

Ooo, Gurdurr? - powiedziałem niepewny sam siebie i złapałem za dexa. Dobra, chyba sobie potrenujemy...Scraggy, trzymaj się z boku, chcę dać szansę innym. Servine, stań do walki! Teraz, użyj Leech Seed! Następnie spluń na niego Toxic'iem! Jeżeli ta kombinacja wypali, będzie nasz! Następnie Aerial Ace i Iron Tail! - powiedziałem do pokemona. Na początek chcialem zacząć na spokojnie by sprawdzić możliwości pokemona, dopiero później się rozkręcić...
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Wto Sty 29, 2013 9:17 pm

Timburr
Lv: 27
charakter: Pokemon chodząca nerwica, gdy wpadnie w szał nie odpuszcza i nikt nie jest w stanie go powstrzymać, wystarczy odłożyć coś źle i wpada w amok.
Płeć: Samica
Ataki:Pound, Leer, Focus Energy, Bide, Low Kick, Rock Throw, Wake-up Slap, Chip Away

Servine rozpoczęła od obsiania, Toxic nie trafił ponieważ przeciwnik schował się za ścianę na chwilę. Aerial Ace dobrze trafił. Przeciwnik odpowiedział Rock Throw i Low Kickiem.

Servine 90%
Timburr 90%
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Wto Sty 29, 2013 9:30 pm

Servine, trzymaj się ! Zacznij szarżować na niego Aerial Ace'ami! Nieustannie, gdy trochę go zmęczysz owiń go pnączami i strzel Toxic'iem! Wtedy puść go i Iron Tail w głowę! Szybki obrót i wytwórz Leaf Tornado. Oddal się i Growth a zaraz po nim Leer! Szybko Aerial Ace, po nogach! Użyj Vine WHip i złap stalowy przedmiot którym posługuje się przeciwnik i odrzuć go daleko. Zabierzmu my broń! Następnie Energy Ball jednak uderz kulę Iron Tailem dodają nieco siły!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Wto Sty 29, 2013 9:40 pm

Servine dobrze napierała na Timburra, Leaf Tornado zadało spore obrażenia, pech twojego pokemona polegał na tym że Timburr gdy uderzał Low Kickiem była to niesamowita moc, aż twoją Servine odrzuciło 2 razy na 3 jego ataki, najwidoczniej kryty.

Servine 70%
Timburr 70%
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Wto Sty 29, 2013 9:56 pm

Cholera...krytkyki. Musimy podnieść siłę naszych ciosów! Growth! Zaraz po tym Leer! Złap go za nogę biczem i wywróć! Gdy będzie leżał, wyskocz i Iron Tail! Wbij go w ziemię! Następnie Aerial Ace! Używaj tego ataku jak najcześciej, bo ten jest bardzo efektowny! Użyj Iron Tail i wystrzel na niego Toxic tworząc Toxic-Iron Tail! Może się uda jednak zobaczymy. Uderz z impetem na przeciwnika, jak dobrze pójdzie to od razu go zatrujesz jeśli jednak nie to odrzuć go Leaf Tornadem i kolejny Toxic w jego stronę!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Wto Sty 29, 2013 10:02 pm

Leer obniżyło obronę TImburra, Aerial Ace zraniło go potężnie na co odpowiedział kilkoma ciosami ale już nie były aż tak silne, Servine dobrze sobie radzi mimo wszystko.

Servine 53%
Timburr 50%

Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Wto Sty 29, 2013 10:14 pm

Servine, trzymaj się Mega Drain! Użyj całej swojej siły i zaabsorbuj od przeciwnika jak najwięcej energii! Następnie, Energy Ball odbij Iron Tailem, a sama z aktywowanym stalowym ogonem pędź za kulą. Gdy Ta traf w przeciwnika wyskocz w górę i uderz w głowę! Następnie chłostaj go swymi biczami! Toxic! Strzel mu od razu gdy bedziesz blisko niego! No nie możliwe kuźwa że tyle razy próbuje to wyminąć! Następnie złap Vine Whipem i owiń go za nogę, szurając nim po ziemi!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Cieniu Wto Sty 29, 2013 10:26 pm

Mega Drain bardzo pomogło, dzięki temu Servine zdobyła jeszcze większe prowadzenie, Przeciwnik nie zamierzał poddać się zbyt łatwo kolejny krytyk spadł na twojego pokemona. Szkieletor usiadł i patrzy zaciekawiony na pojedynek pokemonów.

Servine 40%
Timburr 28%
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Bezimienny Wto Sty 29, 2013 10:56 pm

Servine, świetnie, jeszcze raz Mega Drain! Następnie Aerial ace! Gurdurr będzie już na pewno mocno zmęczony, wtedy ty użyj Growth i Punishment! Wystrzel Energy Ball i Leaf Tornado! Ta walka już męczy, więc zakończmy to w tej rundzie. Owiń go Vine Whipem i ładuj Solarbeam! ładuj tak długo jak tylko musisz ale nie puszczaj go ze swojego uścisku! Wtedy potęrznym Solarbeamem doprowadź go do krytycznego stanu tak abym mógł go złapać! - powiedziałem do Servine a sam szykowałem pokeballa! Po uderzeniu słonecznego promienia rzucam go w kierunku "ofiary z nadzieją iż da się złapać.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Ao - Ao Empty Re: Gra Ao - Ao

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach