Zapisy [unlimited]

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

Go down

Zapisy [unlimited] Empty Zapisy [unlimited]

Pisanie by Demo Sro Mar 20, 2013 8:51 pm

Cóż, nie wymagam żadnego szablonu, historii, opisu charakteru i innych tego typu zbędnych rzeczy (nigdy nie wiedziałem po co to jest i tak potem się tego nie odzwierciedla w grze, so close). Podajcie mi tylko swoje imie, pokemona, region w jakim uczestniczyć checie i prośby (możliwe do spełnienia), jestem osobą otwartą, chętnie przyjmuje różnorakie pomysły. Swoją postać kreujecie sami od początku, nie mam narzuconych cech które musicie mieć dostosuje się do tego. Tak więc jeżeli chodzi o kontakt to preferuje Gadu-Gadu 8071890 lub PW, email też często odwiedzam więc Ci chcą go poznać to znajdą na forum.

Moja prośba do Was moi drodzy, nie zmniejszajcie mi czcionek na 8 czy 9 i inne, używajcie normalnej czcionki, normalnych znaczników. Jeżeli zauważe że jest coś takiego nawet nie odpisze na posta, nie upomne też tej osoby dopóki sama się nie zorientuje.


Powodzenia w grze, Demo.

Demo

Liczba postów : 1
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Zapisy [unlimited] Empty Re: Zapisy [unlimited]

Pisanie by Koori Nie Mar 24, 2013 7:54 pm

No i dobra. Więc:
Jestem Growlithe i zwę się Koorin. Żyję w regionie Kanto, mam znajomą, która porwali ludzie i jej szukam. Mam niebieski szaliczek na szyi(xD). Mam również prośbę - ciekawą grę Wink
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach