Dziki człowiek-gra Lionheart

2 posters

Strona 16 z 35 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next

Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Cze 22, 2013 8:03 am

W końcu nastąpiła jakaś zmiana-doszedłeś do rozwidlenia. Można było iść asfaltową drogą do wielkiego miasta widzianego wcześniej na PokeNavie, albo do małego, ukrytego w lesie miasteczka gdzie wcześniej dążyłeś. W dodatku drogą która tam prowadziła ktoś szedł-w tę samą stronę co ty. Po asfaltówce jeździły zaś samochody. Tutaj też były pokemony:
Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 520 Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 264 Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 028
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Cze 22, 2013 8:14 am

Chwyciłem PokeDexa i zeskanowałem poke-ptaka. Czekając na informacje, spoglądałem na osobę, która szła w te samą stronę co ja. Aczkolwiek nie miałem zamiaru zagadywać. Czekałem na informacje i dopiero wtedy zdecyduję, czy walczę z Tym pokemonem czy może idę bez przystanku do wioski.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Cze 22, 2013 12:41 pm

Ptak siedział sobie na drzewie i dziobał jakaś jagodę, nie zwracając na ciebie uwagi. Osobnik na drodze oddalał się coraz bardziej, niedługo całkiem zniknie ci z oczu.

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 520
Tranquill Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Male
Lv:39
Ataki:Gust, Growl, Leer, Quick Attack, Air Cutter, Roost, Detect, taunt, Air Slash, Razor Wind
Zdolność:Big Pecks
Charakter: Pokemon odważny i dumny, z uporem maniaka odmawia ewolucjii. Twierdzi, że różowa maska Unfezanta wygląda niemęsko i obciachowo. Uwielbia samotne podróże.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Cze 22, 2013 12:54 pm

Ciekawy okaz, ciekawy. Chwyciłem kulkę z Gengarem i zacząłem dawać mu komendy - Gengar, zacznij od Psychic! Zrzuć pokemona z drzewa, grzmocąc nim o ziemię! Następnie szybko Ice Ball! Jeśli ruszy do góry, w powietrze.. Szybko Psychic! Nie pozwól mu na lot! Znów ciepnij go o ziemię a wtedy.. Thunderpunch! Skoro masz go już z bliska! Ponów Thunderpunch! W takim obrocie spraw, ponownie Psychic i grzmotnij nią o drzewo, po czym wyślij Ice Ball!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Cze 22, 2013 1:12 pm

Niezapowiedziany atak zaskoczył ptaka, który zaraz dmuchnął w Gengara Air Slash. Ice Ball spudłowało, stworek był zbyt szybki... zaraz więc wykorzystał okazję i użył Air Cutter. Kolejnym posunięciem było Growl... jednak dał się przez to pierdzielnąć  Thunderpuch. Twój duszek został przestraszony i nie zdołał użyć Psychic, ale tym razem lodowy atak trafił.

Gen-85%
Tra-75%
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Cze 22, 2013 1:20 pm

- Dobra Gengar! Znów szybko użyj Psychic! Ciepnij ją o drzewo! Następnie popędź do niej, wcześniej wysyłając strugę Will-o-wisp z Ember! Kiedy będziesz bliżej, użyj Lick! Następnie Hypnossis! Jeśli uda Ci się go uśpić, nawalaj Thunderpunch! No i znów, odskocz do tyłu i Ice Ball! Jeśli zacznie Ci uciekać - Psychic! Wtedy kolejny raz spróbuj Ice Ball! No i znów! Will-o-wisp plus Ember! Bądź uważny, on jest szybki, więc ty operuj Psychic, nie pozwalaj mu nic zrobić i przy okazji atakuj Ice Ball!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Sob Cze 22, 2013 1:28 pm

Ptak może i nie był tak silny, jednak za to niezwykle szybki i zwrotny-dawał więc radę uciekać przynajmniej przed częścią z nich. Will o Wisp zadziałał dopiero za drugim razem, a ptak i tak już jest nieźle styrany-w końcu ma tylko kilka działających ataków.

Gen-60%
Tra-47% +brn
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Cze 22, 2013 1:32 pm

- Super Gengar! Znów to samo! Rozpocznij od Psychic, nie pozwól mu żeby się ruszył i dołóz Ice ball! Skoro jest podpalony, nie ma sensu używać ognistych ataków! Rozpędź się, ciągle trzymając go w Psychic i rąbnij mu Thunderpunchem! Następnie wskocz na drzewo, zmuś go, żeby musiała Cię gonić! Wtedy wykorzystaj to, że możesz zniknąć! BADUM i nie ma Cię! To na pewno go zaskoczy, a więc zacnzij wyprowadzać Ice Balle! Musisz być czujny, jeśli pare razy trafisz ponów Thunderpunch, przejdź do kontaktowego ataku i ciągle używaj Thunderpunch!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Nie Cze 23, 2013 7:52 am

Ptak postawił na ataki od tyłu-błyskawicznymi ruchami skrzydeł uderzał, po czym odlatywał w bok i ponawiał atak. Przytrzymanie go Psychicem było bardzo trudne, wielokrotnie uciekał lub unikał samego ciosu... Thunderpunch jednak robiło swoje, Ice Ball też się przydaje.

Gen-29%
Tra-10% +brn
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Nie Cze 23, 2013 7:54 am

- Dobra, jesteś na dogodnej pozycji, więc.. Skończ to! Ponownie Ice Ball, po czym dzięki niewidzialności rusz do przodu! Zaatakuj go Thunderpunch! To jest bardzo efektywne, więc ponów! Możesz także spróbować Giga Drain! Jeśli to nadal nie przyniesie dogodnego rezultatu, ponownie wyślij Will-o-wisp zmieszane z Ember! Skończ to Gengar!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Nie Cze 23, 2013 8:01 am

Trafienie Thunderpunchem było dość trudne bez pomocy Psychic-ptak starał się trzymać na dystans, a był szybszy od Gengara. Twój pokemon jednak w końcu zdołał trafić, co pozbawiło Tranquilla przytomności.

Gengar+0,9lv
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Nie Cze 23, 2013 8:04 am

- Super Gengar! - podszedłem do ptaka i wyciągnąłem dwie ballki. Pierwsza to Pokeball, w którym mieszka Gengar i odwołałem go, a druga to Greatball, którym dotknąłem "zwłoki" ptaka. Kiedy oficjalnie będzie złapany, chowam go do plecaka i wznosząc głowę do góry, kieruję się do ów wioski.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Nie Cze 23, 2013 8:13 am

Gengar zrobił fikołka w powietrzu i grzecznie wrócił do ballki. Ptaszek też dał się be oporu złapać. Gdy ruszałeś dalej w trasę zauważyłeś, że zaczyna się robić nieprzyjemnie parno-najwyraźniej niedługo będzie burza. Dróżka wiła się teraz między coraz większymi drzewami, a między nimi robiło się coraz ciemniej. Nie było też zbytnio widać pokemonów... Upewniłeś się jednak na PokeNavie że idziesz we właściwą stronę.
W pewnym momencie usłyszałeś jakiś szelest z tyłu nad tobą i odwróciłeś się gwałtownie... ale niczego tam nie było.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Nie Cze 23, 2013 8:17 am

Jakoś nie miałem zamiaru ryzykować. Szybko chwyciłem za Ballkę z Sawsbuckiem. - Sawsbuck, wydaje mi się, że coś za nami idzie. Sprawdźmy to. - Ruszyłem w miejsce gdzie był ów odgłos i rozejrzałem się bardzo uważnie. Poziom strachu zmniejszył się od kiedy obok mnie pojawił się Sawsbuck, przez co bez zawahania zdecydowałem się tam szperać.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Nie Cze 23, 2013 8:39 am

Sawsbuck zastrzygł uszami i zaczął węszyć.
-Nic nie czuję...
Weszliście w krzaki i zaczęliście je odgarniać. Nic jednak nie było... W końcu odwróciłeś się w stronę drogi z zamiarem ruszenia dalej i omal nie dostałeś zawału-kilka centymetrów przed oczami miałeś czyjąś twarz.
Przestraszony odskoczyłeś do tyłu, potknąłeś się i upadłeś na ziemię. Obcy wisiał na drzewie do góry nogami i patrzył na ciebie uważnie.
Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Joeren-character-snake-eyes_570x420
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Nie Cze 23, 2013 1:59 pm

- Kim jesteś i czego chcesz? - zapytałem wracając na nogi. Trzymałem się blisko Sawsbucka, w końcu.. nie wiadomo kim on jest i o co mu chodzi. Klepnąłem swojego pokemona po karku, dając mu znak, iżby był czujny.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Pon Cze 24, 2013 6:51 pm

Sawsbuck stał obok ciebie z pochyloną głową, gotowy do natychmiastowej szarży. Nieznajomy zaś... milczał. W dalszym ciągu wisiał przed tobą nieruchomo. W końcu zeskoczył, szybkim ruchem odwracając się w locie i lądując na nogach. Teraz stał przed tobą, więc odkryłeś że był wyższy od ciebie. Mimo iż nie widziałeś jego twarzy miałeś wrażenie że patrzy na ciebie badawczo... na ciebie, Sawsbucka... i twój plecak.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Pon Cze 24, 2013 6:53 pm

- Daj sobie spokój gościu! - szturchnąłem Sawsbucka na znak, iżby załadował Energy Balla, nie będę się z nim użerać! Wsiadłem na pokemona i jeżeli ten się nie odsunie, po prostu po lekkim staranowaniu wraz z Sawsbuckiem niczym strzała odjeżdżam do ów wioski.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Wto Cze 25, 2013 7:35 am

Zanim na dobrze się odezwałeś nieznajomy rzucił się gwałtownie w przód. Starałeś się odskoczyć,  jednak poczułeś jak cię musnął... Po czym skoczył w górę, między gałęzie. Sawsbuck posłał Energy Balla, ale tamten już znikł między drzewami...
Torba była przy tobie niby... ale czy czegoś nie podebrał? Jeleń prychnął.
-Wybacz, był za szybki...
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Wto Cze 25, 2013 8:51 am

- Nic się nie stało. - zdjąłem swój plecak i sprawdziłem jego zawartość, czy aby nic mi nie zniknęło, a jeśli tak to co dokładnie. Na razie nie jechałem w stronę wioski, aczkolwiek jeśli się okaże, że coś zginęło, od razu krzyczę do Sawsbucka, iżby użył Agility i popędził za tym człowiekiem.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Wto Cze 25, 2013 9:01 am

Gdy tylko otworzyłeś plecak zobaczyłeś, że czegoś brakuje-a konkretniej rogu Arceusa. Właśnie zostałeś okradziony! A tamten cwaniak już dawno znikł w plątaninie drzew, nie został nawet ślad...
-I co teraz szefie?-Spytał jeleń.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Wto Cze 25, 2013 9:05 am

- Mógłbym spytać Cię o to samo... Gdybym tylko mógł jakoś zwołać Celebiego, on na pewno by nam jakoś pomógł... - nie mogę nic poradzić, dlatego.. zdecydowałem na razie nie ingerować. Oczywiście nie mam zamiaru odpuszczać i na pewno będę szukał tego człowieka, jednakże teraz jestem wprost bez silny. Klepnąłem Sawsbucka i ruszyliśmy do ów wioski, może tam.. eh, kogo oszukuje, aczkolwiek kto wie, może właśnie tam coś znajdę, co pomoże mi w odzyskaniu rogu.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Wto Cze 25, 2013 9:14 am

W grobowym nastroju ruszyliście w stronę wioski. Sawsbuck truchtał z nieszczęśliwą miną, ty pewnie wyglądałeś podobnie... Na szczęście było już niedaleko i w końcu znaleźliście się w upragnionej wiosce Kohaku.
Nie była duża, większość budynków jest drewniana. W oczy rzucają się sklepy z różnoraką bronią i jakaś dziwaczna czarna brama u wylotu z miasteczka... Ludzie patrzą na was dość niechętnie, żeby nie powiedzieć wrogo.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart Wto Cze 25, 2013 9:18 am

Spojrzałem na ludzi. Zsiadłem z Sawsbucka, starałem się nie zwracać na nich uwagi. Wraz z pokemonem, ruszyłem w stronę sklepów. Rozglądnąłem się za czymś ciekawym, gdzie mógłbym chwilę przystanąć.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Yuya Wto Cze 25, 2013 9:27 am

Przechodząc miałeś doskonały widok na całą masę narzędzi do robienia innym krzywdy-od mieczy poprzez shurikeny i kuaie do maczug. Dominowały jednak...katany. W pewnym momencie dotarłeś w okolice domów-większość z nich miała ogrody... gdzie ktoś coś trenował. W niemal co drugim!
W końcu zwabił cię zapach jedzenia-czegoś pikantnego i mięsnego. Dojrzałeś budkę z Ramenem! Właśnie wychodziła stąd grupka chłopców w wieku około 14-15 lat. jeden z nich głośno się przechwalał.
-Mówię wam, już niedługo będę równie silny co Snake Eyes! Wtedy dołączę do niego w sali!
Reszta obśmiała go, mijając cię grupka zerknęła ciekawie na Sawsbucka.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 16 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 16 z 35 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach