Safari: Run

4 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Nie Lut 17, 2013 7:30 am

8. Po chwili dotarłeś do rannego pokemona. BYł on cały poobijany, z jedną poważną raną na łapie, z której prawdopodobnie pochodziła krew którą znalazłeś wcześniej. Pokemon na twój widok, nerwowo próbował wstać jednak nie miał już chyba siły dalej uciekać. Z twoich obserwacji wynikło iż jest to Houndour.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 12:56 pm

-Spokojnie piesku, nie chcę Ci zrobić krzywdy, pomogę Ci - mówię, po czym wyjmuję balla i pokazuje go pieskowi,
-W tym będzie Ci lepiej, wypoczniesz - dodaję po chwili i czekam na decyzję stworka, przy czym skanuję go.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Nie Lut 17, 2013 4:16 pm

9.
Safari: Run - Page 3 Spr_4h_228
Houndour || 15.oo%
Samiec
Ability: Fflash Fire
Charaker: Pokemon bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi jak i pokemonów. W przeciwieństwie do większości pokemonów z tego gatunku, Houndour nie jest typem agresora. Nie zmienia to faktu że płynie w nim krew prawdziwego wojownika.
Ataki: Jak na lv.

Dex wyświetlił Ci takie dane. Psina, momentalnie ryknęła na Ciebie widząc pokekulę. W sumie nic dziwnego. Psiak Cię widzi zaledwie kilka sekund, a ty już starasz mu się pomóc przez złapanie go. Chyba nie będzie tak łatwo ;c
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 5:36 pm

-Cóż, nie wiem inaczej jak mógłbym Ci pomóc, ale spróbuj mi uwierzyć, że nie zamierzam robić Ci większej krzywdy. Pokemony nie mogą tak cierpieć - staram się przemówić psiakowi do rozsądku, po czym podsuwam mu trochę karmy, a także staram się znaleźć jakąś szmatę, aby móc zatamować krwawienie u Houndour'a
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Pon Lut 18, 2013 6:37 pm

1. Karma którą nasypałeś dzikiemu pokemonowi, momentalnie spowodowała u niego pocieknięcie ślinki z pyska. Ten wstał powoli z ziemi i podszedł do miski z karmą. Jednak jak próbowałeś się do niego zbliżyć, momentalnie zaczął szczekać. Nic dziwnego, do jedzącego psa się nie podchodzi. Musisz chyba poczekać aż skończy jeść. ;3
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Pon Lut 18, 2013 7:28 pm

-No to szamaj mały przyjacielu, jeżeli będziesz chciał jeszcze, to mów. Mam tego troszkę - to mówiąc uśmiecham się do psiaka, jednocześnie pokazując mu karmę, którą jeszcze przy sobie posiadam.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 19, 2013 12:44 pm

Psina jadła i jadła, aż w końcu oblizała się i spojrzała na Ciebie. Chyba trochę ją przekonałeś do siebie, ta już nie warczała na Ciebie. Rana nadal była bolesna bo co chwilę ją oblizywała...
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Wto Lut 19, 2013 7:34 pm

-No nie wiem jak mógłbym pomóc Ci z bólem, ponieważ żadnych medykamentów przy sobie nie mam, po za tym, który mógłby sprawić, że poczujesz się lepiej - to mówiąc ponownie pokazuję pokowi na kulę.
-Wiem, że możesz być nieufny, ale to chyba jedyna opcja, przynajmniej jedyna, która przychodzi mi do głowy
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Sro Lut 20, 2013 2:19 pm

Pokemon popatrzył na Ciebie chwilę i na Skarmoryego który stał za wami. Po chwili podszedł i nosem kliknął w przycisk na poke kuli. Ta się trochę pokiwała, aż usłyszałeś magiczne *DING*. Pokemon został złapany, ty wykorzystałeś już swój limit na safari i musisz się z niego że tak wyrażę, wynosić. Tak więc bayo Very Happy
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Czw Lut 21, 2013 12:38 pm

No to papa Very Happy
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run - Page 3 Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach