Polana Uspeha

4 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Polana Uspeha Empty Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 5:45 pm

Użytkownik: Uspeh
Prowadzący: Ktokolwiek
Partner "Pokemon": Eevee
Odznaki: 2
Strefa Safari: Polana tęczy
Ekwipunek: 1 Safari ball, pokedex

1.Wszedłeś sobie na polanę bardzo spokojnie, twój pokemon był tuż za tobą, przed sobą masz ogromną polanę rozciągającą się aż po horyzont.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Czw Gru 05, 2013 6:00 pm

Nie pozostaje mi nic innego jak w końcu wyruszyć ku przygodzie w tej strefie. Spokojnym krokiem przemierzam Polane. Oczywiście idę takim krokiem aby moja Eevee nadążała.
- Przygodo Witaj! Oto ja Fabian i znajdę tego jedynego.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 6:27 pm

2.Gdy wykrzyczałeś swoje słowa , widziałeś jak odlatywały ptaki, szedł za tobą twój towarzysz, nigdzie nie miał zamiaru sobie pójść,widziałeś jak się poruszały krzaki coś tam pomyślałeś ale nie.Aż nagle z krzaków wyleciał strasznie przestraszony pokemon, bał się bo pewnie jakiś inny groźny pokemon go gonił.Taki oto pokemon
Polana Uspeha 046
ale był tak przestraszony że uciekł od ciebie aż nagle coś do ciebie się zbliżało nie wiedziałeś co słyszałeś tylko wielkie kroki.


Ostatnio zmieniony przez minki6 dnia Czw Gru 05, 2013 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Czw Gru 05, 2013 6:32 pm

Wielka szkoda to nie jest. Nie tego szukałem. Jednak pojawiające się głośnie kroki odrobinę mnie przeraziły. W końcu tutaj nie powinno być nic wielkiego. Powolnie przesuwam wzrokiem aby odnaleźć źródło tych głosów. Najwyżej będę musiał uciekać. A cóż. To jest właśnie przygoda.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 6:40 pm

3.Z krzaków jeszcze wiele innych pokemonów wyleciało ale nie zauważyłeś ani jednego biegli z prędkością światła, aż nagle z drzew wyszedł ogromny pokemon jego wygląd teraz pokazuje pod tym.
Polana Uspeha 545
Gdy cię zobaczył odrazu uciekł , po jego wyrazie miny wygląda na bardzo rozzłoszczonego ,tupał swoimi wielkimi nogami o ziemie i biegł ciągle za pokemonami.Ruszasz dalej i omijasz rozzłoszczonego pokemona czy idziesz go ułogodzić.(pamiętaj nie złapiesz go ale możesz go oswoić żeby nie był już rozzłoszczony).


Ostatnio zmieniony przez minki6 dnia Czw Gru 05, 2013 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Czw Gru 05, 2013 6:45 pm

Niestety przyroda jest niezwykle brutalna, a mnie na prawdę nie interesuje ingerencja w prawa przygody. W końcu kim, że ja jestem aby się tym zajmować. Matka natura sobie poradzi. Postanawiam odejść z tego miejsca i ruszyć daleko przed siebie. Swoją Eevee biorę na ręce aby się nie zgubiła.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 7:06 pm

4.Szedłeś dalej z własnej woli Eevee leżałą spokojnie na twoich rękach uśmiechała się do ciebie, chociaż przyroda była przeciwko bo nie pomogłeś pokemonowi , ale przyroda odpuściła i puściła cię dalej.Nagle z drzewa wyskoczyło coś w wyglądzie szyszki ten oto pokemon wyglądał tak.

Polana Uspeha 204.

Był spokojny patrzył tylko na ciebie liczył na to że go przyjmiesz do drużyny lub chociaż mu pomożesz.


Ostatnio zmieniony przez minki6 dnia Czw Gru 05, 2013 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Czw Gru 05, 2013 7:11 pm

Podchodzę do pokemona. Kucam i podaję mu odrobinę karmy. Niech się naje. Niestety nadal nie jest to osobnik, którego poszukuję. W końcu mam tylko jedną kulkę. I muszę ją spożytkować rozsądnie. Wziąłem pokemona i ustawiłem go na drzewie. Lepiej by nic go nie rozjechało.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 7:17 pm

5.Pokemon był bardzo smutny tak jak zrobiłeś wziąłeś go na drzewa i płakał do drzewa,poszedłeś dalej może i pokemon był nasyty jedzeniem , ale był bardzo smutny.Ty jako twardy człowiek , który ma serce z kamienia ruszyłeś dalej.Gdy szedłeś zauważyłeś pokemona zauważyłeś tylko ogon a on uciekał, podążysz za nim czy idziesz dalej?.


Ostatnio zmieniony przez minki6 dnia Czw Gru 05, 2013 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Czw Gru 05, 2013 7:26 pm

No tak! Jestem ten zły, ten potwór, który serca nie ma. Nie mój już problem. U mnie pokemony te by się marnowały, więc nawet nie zamierzam się nimi zajmować. Cóż pokemon, którego poszukuję nie posiada ogona. Dlatego nie zwracam na niego uwagi. RUszam dalej.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 7:44 pm

6.Ominąłeś stworka i ruszyłeś dalej przez krętą drogę las stawał się coraz węższy i węższy, szedłeś koło małych pokemonów.Nagle z drzewa zleciał bardzo dziwny pokemon on wyglądał o tak.
Polana Uspeha 406
Uśmiechnął się do ciebie i się do ciebie zbliżył chyba chciał żebyś był jego przyjacielem.Twoja teraz decyzja co zrobisz?.


Ostatnio zmieniony przez minki6 dnia Czw Gru 05, 2013 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Czw Gru 05, 2013 7:53 pm

Cóż za uroczy pokemon. Jednak nadal to nie jest to czego szukam. Odwzajemniam jego jego uśmiech i macham mu na pożegnanie. RUszam dalej w poszukiwaniu tego jedynego. W końcu dla niego mam tego safariball.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 7:58 pm

/powiec mi jakiego chcesz złapać a ci go dam może w 2 lub 3 stronie.

7.Pokemonowi było smutno ale to nic , szedłeś wzdłuż tej polany , nic nie widziałeś i nic nie słyszałeś.Było zimno,twojemu pokemonowi też czy to nie czas teraz na nocleg?.Już zbliża się 10 w nocy, to co zrobisz idziesz dalej przez zimny las czy na nocleg czekasz aż będzie ranek?.


Ostatnio zmieniony przez minki6 dnia Czw Gru 05, 2013 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Czw Gru 05, 2013 8:25 pm

/ było by miło, ale on jest od ... 6 strony Very Happy

Noc tutaj? Byłem święcie przekonany, że tutaj wiecznie dzień. Biorę na ręce Eevee i przytulam się do niej. Postanawiam spędzić tutaj nocleg. Niech się noc skończy i mogę ruszac dalej.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 8:43 pm

8.Poszłeś spać i rano wstałeś obudziłeś się w swoim miejscu wstałeś rozciągnałeś się eevee poszedł po jakieś jedzonko , pewnie po jagody.Czekasz tutaj aż twój pokemon wróci z jedzonkiem chyba że masz to możesz oczywiście wezwać eevee , bo pewnie był bardzo głodny.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Pią Gru 06, 2013 12:42 pm

Nie ma sensu aby sama szukała pożywienia. Wołam Eevee i wspólnie poszukujemy pożywienia. Mogą to być owoce, warzywa, jagody. Wszystko co jest do zjedzenia i nie jest trujące.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Pią Gru 06, 2013 2:35 pm

9.Eevee weszła do krzaków i zauważyła jagódkę dała ci do rąk i jej mina wyglądała na bardzo głodną , ale wolała tobie dać bo lubi się dzielić.Szliście dalej poszukując jedzenia i nagle z krzaków wyszedł mały pokemon co miał pełno jedzenia o tak on wygląda:
Polana Uspeha 043
Co zrobisz?.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Pią Gru 06, 2013 5:06 pm

Skoro wygląda na takiego co ma jedzenie, proszę go o nie. Nie może być obojętny na cierpienie. Następnie się z nim bawię, aby umilić mu czas i podziękować za posiłek. Jednak nadal nie jest to okaz, którego szukam.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Pią Gru 06, 2013 5:56 pm

10.I znowu złamałeś komuś serce , jesteś bardzo złym chłopcem gdybym był mikołajem dostałbyś węgiel i rózgę.Opuściłeś pokemona wrócił tam gdzie jego miejsce, następnie zostały ci jeszcze 2 jagódki od tego pokemona schowałeś do torby i ruszyłeś dalej znalazłeś rozwidlenie i drogowskaz który pokazywał " W prawo jest do tajemniczego miejsca <<< >>> W lewo jest do tajemniczego miejsca" gdzie idziesz?.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Pią Gru 06, 2013 7:02 pm

Trudno się mówi. Na pewno będę dobry dla mojego wybranego właśnie z tej strefy. A przede mną dwie tajemnicze drogi. Wybieram drogę w lewo do tajemniczego miejsca.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Pią Gru 06, 2013 7:22 pm

11.Dobra poszedłeś drogą w lewo , i zobaczyłeś drugi znak co pokazywał że się kierujesz do jakiejś jaskini , nie wiesz jeszcze jakiej ale wiesz że do niej idziesz.Ty i twój pokemon ruszyliście do jaskini szukając swojego nowego wybrańca.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Sob Gru 07, 2013 7:59 am

Weee. Kocham jaskinie, to mój chleb powszedni. Z wielkim uśmiechem udaję się tam z podniesioną głową. Wątpię, że to tam będzie tan jedyny. Podśpiewuję sobie wesoło.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Sob Gru 07, 2013 10:08 am

12.Wchodziłeś powoli do jaskini ale z krzaków znowu coś wyskoczyło to było coś w rodzaju nasionka ten pokemon własnie tak wyglądał oto on.
Polana Uspeha 191
Mały pokemon wchodził do jaskini ty też chyba tam idziesz więc nie masz wyjścia tylko iść za nim.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Uspeh Sob Gru 07, 2013 11:11 am

Skoro nie mam wyjścia, to podążam za nim. W końcu pewnie zna on ten system jaskiń, więc się nie zgubię. Chyba, że to on mnie prowadzi na zgubę. A tego bym nie chciał.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by minki6 Sob Gru 07, 2013 12:20 pm

13.Ten mały pokemon szedł ciągle prosto były rozwidlenia ale szedł ciągle przed siebie pewnie prowadził do swojej rodziny lub do wyjścia, ale skąd ty o tym wiesz, a więc ciąglę za nim podążałeś i wogule go nie zaczepiałeś , zobaczyłeś wyjście z jaskini  i przed jaskiną stała rodzina Sunkerna.Otak wyglądały te pokemony.
Polana Uspeha 192 - Mama

Polana Uspeha 191- Siostra


Ostatnio zmieniony przez minki6 dnia Sob Gru 07, 2013 2:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Polana Uspeha Empty Re: Polana Uspeha

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach