~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

2 posters

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Sro Lut 20, 2013 11:00 am

plan sie powiódł i znalazłeś sie po drugiej stronie płotu. Nie obyło sie bez potknięć itd. Gdy już byłeś za płotem usłyszałes ujadanie psów za swoimi plecami. Teraz musiałes sie kierować do miejsca spotkania
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Mruczek Sro Lut 20, 2013 11:12 am

wypuściłem absola z ballki, grimmer, absol czekajcie aż się zbliży pościg, gdy ujadanie się zbliżało poinstruowałem grimera aby wypuścił najgęstszą chmurę poison gasu jaką tylko się dało, teraz uciekajmy! absol! teraz ty użyj flamethrower na chmurze trującego gazu, niech powstanie wykurwista eksplozja i zwiewamy!
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Sro Lut 20, 2013 11:19 am

zgodnie z twoimi przemyśleniami pościg był już blisko. Gdy nastąpił wybuch coś zaskomlalo za waszymi plecami. Nagle usłyszałes tentend kopyt. Okazało sie ze to dziewczyna na taurosie. Nagle jakaś ręką wciągnęła cie na niego
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Mruczek Sro Lut 20, 2013 11:22 am

he? co? a to ty, dzięki za podwózkę, teraz musimy uciekać, pokemony schowałem do ballki, i wyjąłem małego abrę, okej mały teraz chwila prawdy dla ciebie, będziesz naszym radarem, rozsyłaj swoje fale i mów nam gdzie jest pościg, musimy uciec z tego miejsca, jedną ręką trzymałem dziewczynę w pasie a drugą przyciskałem do siebie małego abre.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Sro Lut 20, 2013 11:29 am

pokemon patrzył na tył i sprawdzał gdzie jest poscig jednak nie mówił ci nic bo poscig był daleko z tylu bo zablokował go twój atak. Dziewczyna powiedziała do ciebie byś sie mocno trzymał i przyspieszyla. Po chwili po poscigu nie było ani śladu a wy byliście już w umówionym miejscu.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Mruczek Sro Lut 20, 2013 11:33 am

zsiadłem obolały z taurosa, -jazda na oklep na koniu = bolące jajka co dopiero na byku- właściwie się z niego zssunąłem na ziemie, gdy ból w kroczu lekko zelżał powoli się podniosłem na nogi, rozejrzałem się dookoła, podziękowałem jeszcze raz dziewczynie i jej się przedstawiłem.
hej, dzięki za pomoc jestem Yume, wyciągnąłem do niej dłoń z uśmiechem na twarzy.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Sro Lut 20, 2013 12:06 pm

przecież sie już znany. Mówiłam ci swoje imię a nie będę sie powtarzała. Złapałes to co chciałeś czy sie wymieniasz? spytała naglacym głosem i wypatrywala swoich towarzyszy. Po chwili z krzaków wyskoczyli pozostali śmiejąc śmiejąc sie do rozpuku mało co nie tarzajac po ziemi.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Mruczek Sro Lut 20, 2013 12:13 pm

----
myślałem że to jakaś inna u,,u ;( byłąby towarzyszką a tak to dupa zimna.
----

Raczej mam co chciałem, wypuściłem snivyego z ballki i go zeskanowałem.
Hmm ty masz taurosa, ja mam snivyego reszta ma to co ma, chyba wszyscy jesteśmy zadowoleni co? Mam małe pytanie, znasz może gangi z innych miast? nie ukrywam że kiedyś sam chciałbym być szefem takiego gangu, lub hmm, może przyjęłabyś mnie do swojego? poduczyłbym się trochę od ciebie i kto wie może w przyszłości zrobilibyśmy jakąś większą robotę np uderzenie na policje i wykradnięcie im growlithów...
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Sro Lut 20, 2013 12:17 pm

znam też z Kanto inne ale wybacz nie chce cie. zawołała chłopaków i odeszli dość szybkim krokiem zostawiając cie samego z twoimi pokami.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Mruczek Sro Lut 20, 2013 12:23 pm

Czekaj! wyzywam cię na pojedynek! 1v1 do 3 pokemonów! jak wygram przyjmujesz mnie do swojego gangu, jak przegram to daje ci 100$ co ty na to?

---
nadal czekam na skan pokemona.
---
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Sro Lut 20, 2013 12:32 pm

wiem pamiętam o nim
___________
Dziewczyna odwróciła sie do ciebie z uśmiechem. zgoda. Przyjmuje twoje wyzwanie. podeszła do ciebie zostawiając chłopaków z tylu. Zajęła swoje miejsce i czekała na twój ruch.
___________
~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Snivy
Snivy
Płeć: Samica
Typ: Grass
Poziom: 12
Charakter: Leniwy pokemon, lubi się wylegiwać na słońcu i uwielbia słodkości
Ataki: Tackle, Leer, Vine Whip, Wrap, Magic Leaf
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Mruczek Sro Lut 20, 2013 12:41 pm

Wyrzuciłem na początek shellosa, no mały czas na walkę!
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Sro Lut 20, 2013 12:46 pm

dziewczyna uśmiechnęła sie pod nosem to mój najsłabszy pokemon. Pikachu pokaz sie. Czas na walkę. Ty zacznij pierwszy.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Mruczek Sro Lut 20, 2013 12:56 pm

Dobra shellos na początek osłabimy pikachu, użyj mud sport aby osłabić ataki elektryczne o połowę, teraz jeśli użyje na tobie pikacz jakiegoś elektryka, będziesz otrzymywał najzwyklejsze obrażenia od nich, dobra zaraz po tym zacznij strzelać mud slapem w pikachu, jest szybki więc trzeba go spowolnić trochę, błoto jest ślizgie więc nie dość że przy trafieniu obniża celność to i utrudnia poruszanie się po śliskim gruncie, dobra a teraz zrobimy pewien kombinacyjny ruch, strzelaj w niego cieniutkimi liniami błota i w locie zamrażaj je blizzardem przez to powstaną sople błota szybkie i celne sople błota należy dodać, unikaj jego ataków a gdy się do ciebie zbliży używaj na nim mocnego mud bomba, będzie blisko więc nie będzie problemu z celnością. Do roboty!
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Sro Lut 20, 2013 1:07 pm

Cóz, ataki pikachu osłabły, ale i tak raniły Shellos'a. Błoto także podziałało, spowalniając myszę, ale miało też to druga stronę - Pikachu poślizgnął się, dzięki czemu uniknął nadlatujących sopli. Cóż, kazdy ma trochę szczęścia. Poza tym walka szła dość łeb w łeb, choć błoto rzecywiście utrudniało pikachu robotę.

Pikachu 65%
Shellos 70%
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Mruczek Sro Lut 20, 2013 3:38 pm

dobrze ci idzie mały, dobra teraz atakuj pikachu ciągle mud slapem, pikacz jest słaby na ataki ziemne, wykorzystajmy to! Gdy pikacz będzie pokryty błotem użyj blizzard aby zamrozić go! jeśli to nie poskutkuje to użyj brine aby nawodnić teren, będzie ci łatwiej się poruszać po nawodnionym błocku dodatkowo błoto powinno zblokować ataki elektryczne wymierzone w grunt, dobra zasypuj go mud slapem obniżając mu celność a gdy będzie blisko wal mud bombem i pamiętaj o unikaniu jego ataków.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Pon Lut 25, 2013 7:23 am

Ze wzgledu ze Mruczek bedzie nie obecny 3miesiace blokuje mu dzial. Jak wroci bede mu kontynuowala gre tak jak sie z nim umawialam.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Laureline Wto Lut 26, 2013 4:53 pm

Z powodu prosby Ami i Cienia informuje iz musisz usunac Snivy ze swoich pokemonow. Tak woem rychlo w czas ale tak na przyszlosc jak wrocisz.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~ - Page 5 Empty Re: ~*~ Ku spelnieniu obietnicy - gra Mruczka ~*~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach