Leniowa Zemsta- Gra Lenia

4 posters

Strona 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Wto Maj 21, 2013 4:18 pm

Szliście i szliście, aż doszliście. zajęło wam to z jakieś półtorej godziny. Ty cały czas przekomarzałeś się z Roranem przez co nie zdaliście sobie sprawy z minionego czasu. Po drodze nie spotkaliście żadnej żywej duszy. W mieście też nie roiło się zbytnio od przechodnich. Czyżby miejsce rzadko odwiedzane? A może jest tu jakiś inny powód...?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Wto Maj 21, 2013 5:13 pm

- Coś mi się wydaje Roran że to miejsce powinno bardziej tętnić życiem. Trochę mało to osób jak na takie miast. Chodź udamy cię do Centrum Pokemon i popytamy co i jak. Przy okazji wykonamy telefon do Crowda i spytam co z Taillowem - powiedziałem do kuzyna rozglądając się za CP.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Maj 25, 2013 8:15 am

Dotarliście do małego centrum pokemon, w środku była tylko siostra Joy i z 3 trenerów. Ci albo gadali przez VideoFon, albo z Siostrą joy i ich pokemonami. Tutaj też było pusto...czyżby jakieś wydarzenie w pobliżu? W pierwszej kolejności zadzwoniłeś do Crowd'a.
- Gray! Gdzie ty się podziewasz?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Maj 25, 2013 9:22 pm

- Szukamy Dove. A gdzie niby mielibyśmy się podziewać. Aktualnie trafiliśmy do Balacrove gdyż mamy trop. Udało nam się złapać dwóch gości którzy mieli Kadabrę i pracowali po nocy kopiąc coś. Powiedzieli nam byśmy tu trochę powęszyli i przyjrzeli się lokalnej policji. A jak tam mój Taillow- zapytałem Crowda.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Maj 25, 2013 10:51 pm

Taillow? Hmm...zobaczysz go niebawem. w sumie to za chwilę. Prześlę Ci go. - powiedział Crowd po czym położył Pokeballa z poke ptakiem przy transporterze. Po chwili pokeball znalazł się u Ciebie.
- Sądzę że będziesz mile zaskoczony. - dodał po chwili.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pią Cze 21, 2013 9:29 pm

-No to się okaże czy będę zaskoczony - powiedziałem z uśmiechem na twarzy.
-Jak tylko będę wiedział coś o Dove to dam znać a za trening Taillowa wielkie dzięki. Mam nadzieję że dobrze się sprawował...Trzymaj się - powiedziałem odkładając słuchawkę i kończąc rozmowę.
- No to czas zobaczyć co to za jakaś niespodzianka - powiedziałem wypuszczając pokemona z balla.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Cze 22, 2013 1:03 pm

Pożegnałeś się z Dove'm po czym wziąłeś pokeballa z Tailow'em. Nie wiedziałeś czego się spodziewać, prawda? Po chwili jednak ujrzałeś swojego pokemona. W sumie nie do końca go tak zapamiętałeś ponieważ nieco się z wyglądu zmienił:
Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Spr_5b_277
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 10:19 am

- Taillow. Nareszcie udało ci się ewuluować. Jestem z ciebie strasznie dumny - powiedziałem podchodząc do pokemona i głaszcząc go. W między czasie wyjąłem pokedex by zeskanować mojego pokemona i dowiedzieć się o nim czegoś więcej po ewolucji.
- To co Roran teraz musimy się dowiedzieć co się tu dzieje - powiedziałem wstając i podchodząc do kuzyna.
--------------------------------------------
Gadałem z Crowdem a nie Dove...ale wiem długo mnie nie było i idzie zapomnieć Smile
Bo nawet nie spytałem. Mogę dalej u ciebie grać?
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 4:01 pm

- Swa! - wykrakał czy co tam zrobił pokemon wyciągając swe skrzydła. 
- Hmmm, chyba wiem co może być tu grane...dzisiaj odbywa się otworzenie Turnieju Żywiołów! - powiedział podekscytowany Roran. Może warto będzie się tam udać i zobaczyć to widowisko?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 5:40 pm

- Też pytanie. Pewnie że idziemy. Jestem ciekaw co możemy tam zobaczyć. Może będzie coś ciekawego do obejrzenia - powiedziałem przywołując mojego Swellowa do balla.
- No to co. Idziemy - powiedziałem do kuzyna ruszając do wyjścia z CP.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 6:48 pm

Swellow || 26.oo%
Płeć: Samiec
Ability: Gust
Charakter: Pokemon stał się poważny i bardzo zdeterminowany, dodatkowo cechuje się wysoka inteligencją i opanowaniem. Jest pewien swych umiejętności, a najbardziej uwielbia brać udział w powietrznych walkach. Podczas długiego treningu, jego szybkość oraz celność przerosła najśmielsze oczekiwania, dodatkowo nabrał nowej, specjalnej zdolności wykorzystywania prądów wiatru, do łatwiejszego i zwinniejszego poruszania się po nich.
Ataki: Peck, Growl, Focus Energy, Quick Attack, Wing Attack, Double Team, Sky Attack, Pluck.

Dex wyświetlił Ci takie dane o wcześniej przeskanowanym Swellow'ie. Ty wraz z Roranem udaliście się w miejsce turnieju. Jak się okazało, to był jeden wielki festiwal. Dookoła były porozstawiane stragany, wielkie bilbordy, pełno balonów i figurek pokemon. Zabraknąć też nie mogło trenerów jak i ich pokemonów. To było coś świetnego!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 6:52 pm

- No i to się nazywa festyn. Lepszego powiem ci Roran jeszcze nie widziałem - powiedziałem do kuzynka z uśmiechem na twarzy.
- To co może się rozdzielimy i spotkamy w tym miejscu za 2 godziny. Porozglądamy się trochę, pooglądamy pokemony, porozmawiamy, może nawet uda się powalczyć - zaproponowałem kuzynowi.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 8:12 pm

Okej! - powiedział z entuzjazmem Roran, nawet nie patrząc na CIebie, odwrócił się i poszedł w stronę stoisk. Ty stałeś na środku i nie wiedziałeś gdzie pójść najpierw? Stoiska z jedzeniem? Może kupić jakąś pamiątkę? Po chwili zobaczyłeś na dużym telebimie umięśnionego Dżudokę:
- Witam was wszystkich serdecznie. Nazywam się Don Georgie i jestem zaszczycony was poinformować iż zapisy na Turniej "Dominacji dwuwalk" będa zamknięte za 25 minut. To ostatnia chwila dla ambitnych trenerów by stanąć do walki o najwyższy tytuł wśród trenerów specjalizujących się w pokemonach walczących...
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 8:22 pm

- Pokemonach walczących tak? Przecież mam dwa pokemony walczące. Croagunk i Blaze mogą zawalczyć lecz czy będą chciał? - pomyślałem po czym wypuściłem obydwa stworki z ball.
- Co wy na to by zawalczyć i pokonać kilku trenerów. Będziecie musieli współpracować by wygrać. Damy radę? - zapytałem pokemonów w nadziei że się zgodzą i wtedy pójdziemy się zapisać.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 8:24 pm

Wypuściłeś oba pokemony z PokeBalli po czym przedstawiłeś im swoją propozycję. Ci byli tak zwarci i gotowi do pracy że aż wyskoczyli z zapału do góry po czym pokazali Ci znak <okej> i przybili ze sobą piątki. Zapowiada sie ciekawa współpraca, a co ważniejsze, ciekawy turniej. Teraz czas się tylko zapisać.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 8:27 pm

- No to nie ma na co czekać. Idziemy się zapisać do tego turnieju a później wygrać go - powiedziałem z uśmiechem do pokemonów po czym ruszyliśmy do zapisów. Gdy dotarliśmy na miejsce bez zawahania ruszyłem by zgłosić się do turnieju...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 8:32 pm

Doszliście do małego stoiska stojącego tuż przed stadionem. Tam podszedłeś i podpisałeś się na liście. Teraz nic innego jak tylko czekać i wykorzystać ostatni czas do przygotowań swoich pokemonów. Dookoła widziałeś kilka ciekawych pokemonów. A to trener z wielką Makuhitą i nieco mniejszym Tyrogue, a to obok Mienfoo oraz Brelloom. Było ich na prawdę wiele. Ciekawe z kim przyjdzie Ci się zmierzyć.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 8:46 pm

- Dobra moi drodzy. Mamy chwilę przed walką więc usiądźcie, skupcie się i odpocznijcie - powiedziałem wyciągając się na trawie.
- Skoro mamy chwilę żeby pogadać to wykorzystajmy to. Pamiętajcie że liczy się współpraca. Nie możecie walczyć na własne konto. Tworzymy drużynę i walczymy w trójkę. Jeśli będziemy tego pilnować to nikt nie da nam rady. Pamiętajcie że jesteśmy przyjaciółmi i możemy zdziałać wszystko współpracując. Gdy gramy razem, w jednej drużynie nikt nie może się z nami równać - powiedziałem do pokemonów motywując je jeszcze do walki
- A i Combusken ma imię więc może i dla Ciebie Croagunk coś wymyślimy. Co powiesz na...Rocky - zapytałem pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 8:49 pm

Pokemony usiadły i wlepiły w CIebie swe gały słuchając Cię uważnie. Ze wszystkim co mówiłeś się zgadzały, jednak one chyba jeszcze ze sobą nie miały okazji współpracować, czy miały? Hmm, nie ważne. Co do imienia, Croagunk, to znaczy, Rocky przytaknął głową na znak że podoba mu sie nowa ksywka.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 8:51 pm

- Wiem że razem nie współpracowaliście ale znacie się przecież dość długo. Mam was obydwu prawie od początku podróży więc myślę że znacie się wystarczająco dobrze by pokonać wszystkich którzy staną wam na drodze. Czyż nie tak Rocky i Blaze? - zapytałem pokemonów z uśmiechem na twarzy.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 8:54 pm

Oby dwa pokemony krzyknęły z zapałem wstając momentalnie z miejsc. Po chwili zaczęli prowadzić swój pokemonowy dialog, jednak ty nie wiedziałeś o co chodzi. Może ustalali wspólną strategię? Kto wie. Po chwili na telebimie wyświetlił się kolejny komunikat, a brama stadionu otworzyła się. Pierwsi śmiałkowie ruszyli ku niej.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 8:59 pm

- No dobra moi mili. Czas pokazać innym co potrafimy wspólnie zdziałać w walce. Chodźcie dokopiemy im wszystkim - powiedziałem podnosząc się z ziemi z dużą szybkością i werwą po czym prężnym krokiem ruszyliśmy w kierunku bramy...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 9:11 pm

Spoiler:
Wszedłes na arenę, trybuny były zajęte co do ostatniego miejsca, całość przypominała nieco obrazek areny pochodzącej z walk gladiatorów. Idealnie oddawało to miejsce atmosferze która tutaj panowała.
- Witam was wojownicy i wojowniczki. Jestem mile zaskoczony że 16 z was będzie się ubiegała o miano "Wojownika Dominacji". Teraz wylosujemy pary trenerów po czym przejdziemy do pierwszych walki... - powiedział Don George. Jak wynikło z tego pokazał telebim, twoja walka będzie walką nr. 4 a przeciwnikiem będzie niejaki Han. Hmm, może być ciekawie, póki co musisz udać się do strefy poświęconej dla uczestników na oglądanie walk innych.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 9:15 pm

- No to co. Blaze, Rocky, chodźcie. Musimy poczekać na naszą kolej. Przez ten czas możemy sobie pooglądać innych graczy. Być może trafi nam się później pojedynek z nim a wtedy co nieco będziemy już o nim wiedzieli - powiedziałem do pokemonów udając się do wyznaczonej strefy.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 9:24 pm

Obserwowaliście razem walki, póki co nie bylo nic ciekawego. Wygrywały nastepujące osoby:
Niejaki Jin wraz ze swym Conkeldurrem oraz Machampem,
Kolejnym był Balle i jego duet Hitmonchan oraz Hitmonlee
Trzecią zwyciężczynią swego pojedynku została Janine - Infernape oraz Enbuoh
Teraz była twoja kolej. Pokaż co sobą zaprezentujesz.
- ...Kiedy będziecie gotowi, dajcie znać! - powiedział sędzia.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 7 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach