Leniowa Zemsta- Gra Lenia

4 posters

Strona 8 z 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 9:30 pm

- Jesteśmy gotowi do walki - powiedziałem wystawiając Combuskena i Croagunka do walki. Teraz czekam już tylko na zasady walki i pokemony przeciwnika. Zobaczymy z czym przyjdzie się mierzyć moim pokemonom.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 9:37 pm

- Naprzód Heracross, Riolu! - krzyknął twój przeciwnik wypuszczając pokemony ze swoich ballek.
- Okej, a więc zasady są jasne, walczymy do momentu gdy oba pokemony przeciwnika nie będą zdolne do walki. Jest to normalna, podwójna walka. Podczas walki nie ma miejsca interwencja trenera. Zrozumiano? Jeśli Tak, to zaczynajcie! - powiedział sędzia dając wam znak do rozpoczecia walki. Twój przeciwnik już zaczął, Riolu i Heracross pędzi na twoje pokemony z Shadow Claw'em .
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 9:50 pm

- Tak to nie będzie. Blaze. Rocky. Odskoczcie od siebie na boki. Ty Blaze bierz Heracrossa. Szybko sparuj jego atak mocnym Flame Burst. Ty Rocky bierz Riolu. Uderz w niego z mocnego Mud-slap celując w oczy tak by go oślepić po czym zanim wyhamuje podstaw mu nogę by się przewrócił po czym Mud-slap pod nogi Heracross a wtedy Blaze uderz z Peck tak by zderzył się z Riolu. Następnie działajcie razem. Blaze zrób Ognisty pierścień okrążając przeciwników w okręgu z ognia wytworzonym za pomocą Ember a ty Rocky ostrzelaj ich z Poison Sting. Zobaczymy czy to wytrzymają. Następnie szybka zmiana przeciwników. Rocky uderz z Faint Attack w Heracrossa a ty Blaze z Peck w Riolu po czym stańcie tak by oprzeć się na sobie plecami i razem unikajcie ataków przeciwnika kontrując raz po raz. Ty Blaze z Flame Burst a ty Rocky z Pursuit - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 10:00 pm

Heracross nie trafił swym Shadow Claw'em w wyniku czego oberwał Flame Burs'tem. Riolu na szczęście poradził sobie nieco lepiej, niwelując Mud Slap Shadow Claw'em po czym zadał cios Croagunkowi. Nie odstępując go na krok, oddał mu jeszcze Force Palm'em.
...Pierścień ognia został utworzony wokół waszych oponentów, jednak przed Poioson Sting, Heracross Obronił RIolu swoim pancerzem. Następnie Ten mniejszy wsiadł na Heracrossa, dokładnie na jego róg i wzlecieli w powietrze. Czo to się stało? Pędzą z MegaHornem i Force Palm'em na twoje pokemony...

Combusken - 82%
Croagunk - 78%
Heracross - 70%
Riolu - 84%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 10:08 pm

- Nie ma co, czas zestrzelić te pokemony. Blaze wybij się w powietrze zbierając się do mocnego kopnięcia nogą. Ty Rocky szybko złap cię nogi Combuskena i wykorzystaj siłę ciosu by wystrzelić jak pocisk w Herasrossa uderzając z mocnego X-Scissor. Zanim wylądują Blaze dobij ich z tego co masz najmocniejsze czyli zbierz się w sobie i z pełną mocą uderz z Overheat. W tym czasie ty Rocky przygotuj się do szybkiego dobicia rywali. Skoro Riolu cię nie odstępuje odciągnij go na ile to możliwe i okładaj całymi seriami Cross Chop i Pursuit tak by nie miał pola do popisu. W tym czasie ty Blaze zajmij się Heracrossem.Zaatakuj go serią Ember przeplecionych z unikami i Sand-Attackami - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Cze 24, 2013 11:41 am

Łoł. Twój pomysł był dość ciekawy, a to wszystko wyglądało na prawdę interesująco. Croagunk leciał na zbliżających się wrogów. Megahorn zetknął się z X-scissor, jednak przed zdeżeniem ataków, riolu zeskoczył ze swojego towarzysza i poleciał nicszym kaskader na Combuskena dotykając go lekką dłonią, posłał moc Force Palm. Megahorn przebiło się przez słabszy nieco X-Scissor. Teraz poba twoje pokemony leżą na murawie, a Combusken jest...sparaliżowany?!

Combusken - 67% + PRZ
Croagunk - 63%
Heracross - 60%
Riolu - 68%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Cze 24, 2013 8:15 pm

- Combusken postaraj się pozbierać. Wiem że może ci się udać wygrać z paraliżem. Rocky ty w tym czasie zastaw go. Nie daj się przeciwnikom zbliżyć do was. Przy pomocy Mud-Slap wykonaj linię błotną oddzielającą was od przeciwnika. Postaraj się by była na tyle szeroka by Riolu nie mógł jej przeskoczyć. Oczywiście Herasross może ją przelecieć ale jak tylko wzleci w powietrze ostrzelaj go przy pomocy Poison Sting po czym szybko uderz z Pursuit. Tak brońcie się dopóki Blazowi nie skończy się paraliż. Najlepiej zróbcie to przy ścianie tak by przeciwnik nie mógł was zajść od tyłu. Blaze gdy tylko będziesz na tyle silny by wstać użyj od razu Focus Energy po czym pokaż na co cię stać zamykając drogę odwrotu przeciwnikom przy pomocy Pierścienia Ognia a wtedy szybko uderz z mocnego Last Resort. Ty zaś Rocky w swojego przeciwnika uderz z mocnego Cross Chop i tak nie odpuszczajcie im nawet na chwilę - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sro Lip 03, 2013 8:31 pm

Zanim Rocky stworzył aż tak dużą linię błota, pokemony przeciwnika nie czekały aż wasza taktyka wypali. Heracross poleciał z Brick Break'em a riolu z Force Palmem. Pokemony rywala zyskiwały coraz większą przewagę. Last Resort nie było zbyt silne, jednak zadało jako takie tam obrażenia.

Combusken - 46% + PRZ
Croagunk - 39%
Heracross - 41%
Riolu - 47%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 6:58 pm

- Blaze trzymaj się wiem że możesz się otrząsnąć z tego paraliżu. Kiedy tylko minie atakuj w przeciwników z Overheat nie oszczędzając niczego.Rocky ty do tego czasu staraj się jak najdokładniej osłaniać Blaza bijąc z mocnych i celnych Mud-Slap po oczach przeciwników tak by zmniejszyć ich celność. Zanim się pozbierają osłabiaj ich bijąc w nogi z Pursuit. Bij na tyle mocno i efektywnie by nie mogli podnieść się przez dłuższą chwilę a wtedy uderz z mocnego Cross Chop prosto w nich - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 7:55 pm

Przeciwnicy nie czekali na wasz ruch. Riolu poleciał z Quick attackiem na jednego i drugiego pokemona. Combusken był coraz bardziej obijany przez Heracrossa i małego pomocnika. Paraliż nie odpuszczał, Heracross traktował ognistego kułczaka Brick BBreakiem i Horn Attackiem. Riolu skupił się bardziej na Croagunku. Wtedy, u Combuskena zaczęło dziać się coś dziwnego, paraliż został zniwelowany, a jego ciało zaczęło raptownie być pochłaniane przez jasne, czerwone światło, które podnosiło temperaturę w pobliżu. Croagunk był pod wrażeniem i nie wiedział co zrobić, podczas gdy Combusken wykończył dwójkę waszych oponentów jednym, potęznym ruchem Overheat. BYł on wielki i spalił dosłownie wszystko na swojej drodze. Tak, była to uwolniona moc Blaze + Overheat! Siła była tak duża że pokemony przeciwnika nie miały prawa dalej walczyć. Chwilę później z wyczerpania, opał na kolana Combusken.
- Pojedynek w rundzie pierwszej, wygrywa Gray! - krzyknął don george.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 8:06 pm

- Świetna robota moi. Jestem z was dumny- powiedziałem wbiegając po czym przybiłem piątkę z Rockym i podszedłem do Blazea.
- Nic ci nie jest. Jak się czujesz - powiedziałem do pokemona podnosząc go na nogi.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 8:27 pm

- Comb... - wykrztusił zadyszany pokemon. Był naprawdę w ciężkim stanie a musiał być szybko przygotowany do drugiej rundy. Lepiej od razu udać się do centrum pokemon, by tam opatrzyć twoje ranne pokemony.

+ 1.2 lv dla twoich pokemonów + 1 walka + 2pkt.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 8:35 pm

Szybko przywołałem Blazea do balla.
- Dzięki za walkę. Była naprawdę dobra - powiedziałem do swojego przeciwnika po czym wyszedłem z sali i ruszyłem do CP by przygotować moje pokemony do następnej walki...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 9:00 pm

Kiedy tam dotarłeś zobaczyłeś tłum ludzi. Ciężko Ci było nawet się przez niego przebić, ponieważ z okazji festivalu, dużo osób potrzebowało skorzystać z usług siostry Joy. Na szczęście były w nim aż 3 siostry, dzięki czemu kolejki jako tako szły do przodu. Minęło dobre pół godziny, zanim doszedłeś do lady.
- Witamy w centrum pokemon. W czym mogę pomóc? - zapytała jedna z sióstr, a obok niej stała Chansey.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 9:07 pm

- Mam dwa pokemony. Biorę udział w turnieju i muszą szybko odzyskać swoje siły i być gotowe do walki. Czy może mi pani pomóc - zapytałem podając jej dwa poke balle z moimi pokemonami.
- Długo może to potrwać - zapytałem siostry...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 9:12 pm

- To zależy od stanu w jakim się znajdują... - odparła siostra Joy, biorąc od Ciebie dwa pokeballe i kładąc je w specjalnym urządzeniu przeskanowała ich siły witalne.
- Twój Croagunk nie wygląda jeszcze najgorzej, jednak Combusken...z nim jest znacznie gorzej. Od razu wezmę go na oddział intensywnej terapii, jednak nie wiem czy bez Revival Herb'u zdążę coś zdziałać na czas, a one własnie nam się skończyły. - odpowiedziała.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 9:14 pm

- A czy może siostro wiesz gdzie mogę je zdobyć lub kupić. Bardzo zależy mi na czasie. Chcę by moje pokemony były zdrowe i w pełni sił - powiedziałem do siosty licząc że wie gdzie mogę dostać Revival Herb.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 9:16 pm

Te magiczne zioła możesz zdobyć od herbaciarki, która jest jedną z naszych stałych dostawczyń owych roślin. Jednak przez festyn, nie mogła ona dzisiaj ich dostarczyć, a nie spodziewaliśmy się że nasze zapasy będa narażone na takie braki podczas dzisiejszego dnia. Mieszka ona na drugim końcu miasta, obok kościoła anglikańskiego. Biały dom. Powinieneś rozpoznać. - odparła.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 9:19 pm

- Już się tam udaję. Powinienem zaraz wrócić jeśli tylko się pośpieszę - powiedziałem do siostry Joy po czym wyszedłem z CP i ruszyłem we wskazanym kierunku na rowerze by było szybciej.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 9:21 pm

- Dobrze, ja zabiorę twoje pokemony, ty udaj się z tą karteczką do miejsca o którym Ci mówiłem. - odpowiedziała wręczając Ci upoważnienie do odbioru ziół. Wsiadałeś po raz pierwszy na rower podczas swojej przygody, jednak w takich tłumach to trudno było się gdzieś przepchać na mniej zatłoczone ulice. Jednak w końcu Ci się to udało i jechałeś w stronę kościoła, bynajmniej tak Ci się wydawało.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 9:24 pm

- Swellow sprawdź czy dobrze jedziemy. Zobacz czy widać przed nami biały kościół - powiedziałem wypuszczając z pokeballa Swellowa i nie przestając pedałować by dojechać a miejsce jak najszybciej.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 9:27 pm

Swellow wzbił się wysoko w powietrze i rozejrzał się dookoła. Ten zauważając kościół, zmienił nieco kierunek, bardziej na wschód, i udałeś się za nim. Po 10 minutach byłeś przed kościołem. Po jego prawej stronie, stał biały dom, taki sam jako próbowała Ci wytłumaczyć Siostra Joy.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 9:29 pm

Bez zastanowienia udałem się w jego kierunku i zapukałem do drzwi domu.
- Witam przybywam od siostry Joy z pobliskiego Centrum Pokemon - powiedziałem wyciągając kartkę z kieszeni i wchodząc do domku.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 9:32 pm

Zrobiłeś jak chciałeś, podszedłeś do drzwi i zapukałeś, jednak nikt Ci nie otwierał. Dziwne, czy raczej nie? Niee, jednak nie. Po chwili zza domu wyszła starsza kobieta, z koszykiem w rękach, pełnym jakiś roślin.
- Witam, w czym mogę pomóc? - zapytała staruszka.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 9:34 pm

- Witam. Nazywam się Gray San. Przybywam od siostry Joy z pobliskiego Centrum Pokemon - powiedziałem podając karteczkę staruszce którą otrzymałem w CP od siostry Joy.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 8 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach