~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

2 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Pon Sty 06, 2014 6:11 pm

Niestety, wszystko ładnie pięknie obmyslane ale łowcy wampiró byli bardziej przygtowani od ciebie. Gdy tylko uwolniłeś się z worka ujżajeś Kate ze srebnym kolkiem przy sercu.
Cos jeszcze chcesz chlopcze powiedziec? usmiechnal sie lizac Kate po twarzy. Masz 3 wyjscia. Wybierz od 1 do 3. Polecam wybrac 1 i 2 ulatwisz i mi i sobie roboty. mezczyzna zlapal wampirzyce mocno za piers ale ta nie mogla sie ruszyc. Byla miedzy mlotem a kowadlem.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Pon Sty 06, 2014 6:22 pm

- Kate? - Spytałem zdziwiony. Wysłuchałem faceta. Wkurzyłem się tym co robił z Kate. Podbiegłem do niego zdolnością szybkości i spróbowałem uderzyć w twarz. Ale czego można się spodziewać po łowcach wampirów może mają jakiś sprzęt, który odbierze mi zdolności? Mniejsza z tym moje oczy robiły się jeszcze bardziej białe co wyglądało strasznie. Może to go wystraszy?
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Pon Sty 06, 2014 6:27 pm

Facet zrobil unik zadrapujac dziewczyne kolkiem.
Oby tak dalej a z powodu wlasnej glupoty ja zabijesz. smieje sie facet
Tak to ja szepnela dziewczyna. Zaproponuj mu wyjscie numer 3. Jesli wygrasz walke uratujesz nas. uslyszales glos dziewczyny w glowie. Facet zaczal sie oddalac kroczek po kroczku. Troche by cie sprowokowac a troche by miec wiecej czasu na unik.
Decydujesz sie na ktores wyjscie? powiedziac z glosem pelnym jadu NIe mam za duzo czasu a twoj ojciec nie powiedzial czy masz wrocic zywy czy tylko twoja glowa wiec mi to wsio rybka. machnal reka w ktorej mial kolek dzieki czemu dziewczyna miala sposobnosc sie wywinac, jednak zelazny chwyt na jej piersi nie zbyt jej to umozliwil. Twoj zuczek w tym czasie wygrzebal sie z siatki, a Starly piszczal przygnieciony plecakiem probujac sie wydostac. Heracross pomogal mu w tym.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Pon Sty 06, 2014 6:40 pm

Posłuchałem Kate mówiącej w mojej głowie
- Mój ojciec jest wampirem -spytałem zdziwiony?   Spojrzałem się na moje pokemony nie wiedziałem co zrobić czy pomóc im czy Kate? Mrugnąłem Heracrossowi.
- Wybieram wyjście nr 3. - Powiedziałem wkurzony do faceta po czym  pokazałem kły ze wściekłosci.
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Pon Sty 06, 2014 6:52 pm

To ty nic chlopczyku nie wiesz? zasmiał się. Alez mi ciebie skzoda syknal dziewczynie do ucha. A więc zgoda, walka. Trzy walki. Wystaw trzy dowolne pokemony, a wiem, że masz ich więcej. Ja w tym czasie zajme sie twoja kolezaneczka. odwrocil sie tak by zaslonic ci widok, a gdy sie odwrocil dziewczyna stla w jakies jakby klatce.
Nie moge sie ruszac, ale mowic moge. On nie wie, ze mam taka zdolnosc. ty tez mozesz sie porozumiewac ze mna w ten sposob. uslyszales jej slodki glos w swojej glowie. Mezczyzna stanal do ciebie przodem z reka na ballach czekajac na twoj ruch.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Pon Sty 06, 2014 7:01 pm

Podbiegłem do plecaka i Heracrossa. Wypuściłem z plecaka Starlyego, żeby nic więcej nic mu się nie stało po czym wystawiłem Heracrossa do walki!
- Heracross to będzie nasza pierwsza walka! Kiedy przeciwnik się pojawi uderz go Seed Bomb, a po użyciu Seed Bomb zaatakuj Arm Thurst! Kiedy przeciwnik będzie próbował zaatakować zrób unik, albo zablokuj Horn Attackiem!
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Wto Sty 07, 2014 5:16 am

Waszym pierwszym przeciwnikiem byl:
~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 250px-447Riolu

Heracross wykonywał dokładnie twoje polecenia, lecz Riolu byl szybszy przez co jeden udalo mu sie uniknąć i zaatakowąć twojego żuka w plecy. Starly znowu sie rozgoscil na twoim ramieniu.

sedziowac nie lubie i nie umiem takze pretensji do mnie nie miej:D

H: 92%
R: 91%

MOzna powiedziec, ze pokemony ida leb w leb. Z tym, że poke-zuk juz nie ma elementu zaskoczenia jak mial w pierwszej rundzie.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Wto Sty 07, 2014 2:47 pm

- Heracross świetnie! - Krzyknąłem zapalając mojego pokemona do walki.
- Teraz użyj Bullet Seed, a jeśli Riolu będzie próbował Cię zaatakować zrób unik! Po wykonaniu uniku użyj Arm Thurst, a następnie Horn Attack! Na koniec wielki finał seria Leer i atak Bullet Seed - Wydałem komendę pokemonowi.
- Damy radę nie poddamy się i wygramy tę walkę - Krzyknąłem po czym spojrzałem na Starly który siedział mi na ramieniu.
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Wto Sty 07, 2014 3:25 pm

Bullet Seed działa bardzo dobrze przywracajac Heracrossowi mu życia kosztem Riolu. Szybkie decyzję i zmiany ataków były na twoja korzyść.

H: 75%

vs.

R: 69%
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Wto Sty 07, 2014 3:41 pm

Up* Up*
E tam dobrze sędziujesz
_____________________
- Heracross Riolu jest coraz bardziej zmęczony damy radę! Na początek użyj Night Slash, a po wykonaniu Night Shlash od razu użyj Arm Thurst. Po wykonaniu Arm Thurst, Bullet Seed, seria Leer i Arm Thurst! Damy radę! Wierzę w Ciebie Heracross! Jak na pierwszą walkę bardzo dobrze Ci idzie Heracross!
__________________________
Znowu przepraszam, że za mało
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Wto Sty 07, 2014 5:58 pm

Rozpisuj się w walkach bo bedzie się ciągnęła w nieskończoność.
_________
Riolu już był bardziej przygotowany na twoje ataki ale silo woli Bullet Seed zabierał mu hp. Śmiało łatał w ta i w tamtą unikając ataków i sam zadając je.

H: 69%

vs.

R: 66%

Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Wto Sty 07, 2014 7:24 pm

Okej Wink
_______________
Heracross czas zmienić taktykę! Na początek użyj Fury Attack! Po Fury Attack Tackle, Leer i silny Horn Attack! Nie daj pokemonowi zaatakować od razu po wykonaniu Horn Attack użyj Arm Thurst!
Po wykonaniu Arm Thurst wzleć do góry tak, żeby Riolu Cię nie widział. Znienacka zaatakuj z góry Horn Attack! Następnie zakręć się wokół Riolu i kiedy się już zdezorientuje użyj Bullet Seed! Na koniec seria leeri tackle!
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Sro Sty 08, 2014 1:55 pm

Heracross w końcu dawał z siebiw wszystko pokazując kto tu rządzi. można było zauważyć w końcu realne szansę na wasza wygraną. Jednakże to zależy też od następnych walk. Kate parzyla na was z iskra nadzieji w oczach.

H: 60%

vs.

R: 55%
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Sro Sty 08, 2014 4:46 pm

- Świetnie Heracross!
Na początek użyj Leer, a następnie podleć do góry i użyj Bullet Seed! Po wykonaniu Bullet Seed seria Leer i Horn Attack! Jeśli Riolu będzie próbował wykonać atak zrób unik przez odskoczenie w bok i od razu bez czekania Arm Thurst! Używaj Bullet Seed, Horn Attack i Arm Thurst dopóki Riolu nie będzie mógł zaatakować. Jeśli będzie próbował unik i Tackle! Następnie odepchnij Riolu na jakiś kamień za pomocą Arm Thurst. Jeśli Ci się uda seria Tackle!
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Sro Sty 08, 2014 5:09 pm

Twój pokemon miał coraz większą przewagę. Szło mu coraz lepiej. Widać rozumiał się z toba. Panuje między wami jakas spójność. Bardzo dobrze się wyczuwaliscie.

H: 50%

vs.

R: 35%
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Sro Sty 08, 2014 5:17 pm

Heracross jeszcze trochę i Riolu się podda!
Na początek Seria Leer, a następnie Arm Thurst! Po wykonaniu Arm Thurst użyj Endure i podleć do Riolu. Kiedy już do niego podlecisz użyj Horn Attack i nie daj mu zaatakować od razu użyj Tackle! Jak już wykonasz Tackle użyj Bullet Seed będziesz mniej zmęczony! Kiedy skończysz atakować Bullet Seed wzleć w górę tak aby Riolu Cię nie widział i znienacka zaatakuj go Horn Attack! Riolu będzie obolały wtedy użyjesz Arm Thurst, Bullet Seed i Tackle!
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Czw Sty 09, 2014 5:41 pm

Sorki że tak późno ale właśnie dlatego wolę mieć kontakt z graczami na priv bo nie siem koedy są odpisy jak na tel jestem...
________
Heracross walczył jakby w niego diabeł wstąpił. Raz po raz wykonywał twoje polecenia jednak Riolu skorzystał z jego nieuwagi i wyprowadził dość silny cios co zaraz zostało zwrócone częściowo przez Bulet Seed z poprzednich tur.

H: 37%

vs.

R: 15%
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Czw Sty 09, 2014 6:51 pm

- Okej Heracross jesteś dosyć zmęczony, więc użyj Bullet Seed, a następnie Horn Attack. Po wykonaniu Horn Attack użyj Arm Thurst i Tackle! Kiedy wykonasz już wcześniej wymienione ataki użyj Fury Attack, a po wykonaniu Fury Attack ponownie Bullet Seed, żeby wzmocnić swoją energię! Pamiętaj o unikach! Jeśli Riolu wcześniej padnie nie wykonuj ataków, których nie zdołałeś wykonać kiedy jeszcze Riolu czymał się na nogach.
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Pią Sty 10, 2014 2:31 pm

Robak widząc że jego przeciwnik jest u kresu sił wyprowadził sam parę ataków których mu nie wydałeś i tym samym pokol piereszego przeciwnika. Facet wypuścił teraz Scythera.

H: 20% + 0.4lvl
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Pią Sty 10, 2014 3:19 pm

- Heracross wracaj! - Krzyknąłem i schowałem pokemona do pokeballa. Następnie wypuściłem Phanpyego.
- Phanpy na początek zaatakuj Rollout! Następnie Take down i od razu seria pchnięć! Scyther nie będzie miał czasu na atak wtedy ponownie użyjesz Rollout, seria defense curl i Take Down! Po wykonaniu Defense Curl znajdź jakiś kamień i za pomocą Rollout przygwóźdź go do kamienia. Jeśli jednak nie znajdziesz kamienia użyj Take Down!
Jeśli przeciwnik będzie chciał Cię zaatakować zrób unik oczywiście jeśli dasz radę.
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Sob Sty 11, 2014 5:54 pm

Osobiscie bym wymeczyla do konca Heracrossa ale co kto woli. Słonik tez sobie dobrze radzil nie ma co ukrywac. Scytcher mial jednak tak przewage ze mogl odleciec poza zasieg atakow i tak wiec rowniez robil. Mezczyzna byl coraz bardziej zadowolony z siebie.

P: 85%

vs.

S: 84%
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Sob Sty 11, 2014 6:56 pm

- Okej.. Phanpy damy radę! Na początek użyj Rollout, a następnie Take Down! Wtedy od razu użyj Defense Curl i znowu Rollout! Nie mamy za dużo ataków, które mogą zabrać dużo obrażeń, ale powinniśmy dać radę! Po wykonaniu Rollout użyj Take Down! Po wykonaniu ataków zapewne Scyther będzie chciał zaatakować wtedy zrób unik! - Krzyknąłem mając nadzieje, że Phanpy wygra. Nikłe szanse, ale zawsze..
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Nie Sty 12, 2014 10:04 am

Phanpy widzac jak ci zalezy dawal z siebie wszystko. Scyther mogl znalezc sie w opalach bo walczyli jak rowny z rownym. Atakowal szybciej niz komukolwiek moglo sie kiedys wydawalo. Nalezalo tylko utrzyma ctakie tempo do konca walki.

P: 74%

vs.

S: 67%
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Lumos12 Nie Sty 12, 2014 11:04 am

- Phanpy świetnie Ci idzie! Na początek użyj Tackle! Następnie Growl i od razu Rollout. Zanim się otrząśnie użyj Take Down. Jeśli będzie próbował zaatakować zrób unik jeśli jednak nie będzie próbował cię zaatakować użyj Defense Curl i ponownie Rollout! Po wykonaniu poprzednich komend użyj Tackle! Blokuj ataki Scythera za pomocą Rollout! Po wykonaniu komend użyj Rest! Tym razem jeśli Scyther będzie próbował odleć do góry, skocz do góry i pchnij go Rollout! Jeśli będzie robił unik Take Down!
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Laureline Pon Sty 13, 2014 4:33 am

Taktyka jest coraz lepszą. Przewidujesz ruchy przeciwnika. Scyther opadal z sił zaś Phanpy walczył niczym młody bóg.

P: 63%

vs.

S: 43%
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~ - Page 3 Empty Re: ~Odnaleźć ją - Gra Lumosa~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach