Polana - Leniu

4 posters

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Nie Lut 10, 2013 8:05 pm

- Cześć mały. Nazywam się Gray i jestem trenerem. Nie bój się nic Ci nie zrobię - powiedziałem kucając niedaleko pokemona ale tak by się nie przestraszył. Daję mu również trochę karmy licząc że jest głodny i zje ją...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Nie Lut 10, 2013 9:37 pm

14. Stworek lekko przekrzywił główkę, spojrzał się na Ciebie, był chyba lekko zdziwiony, myślał, że jego "kamuflaż" jest niezawodny! Po chwili zastanowienia z radością chapnął sobie karmę.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Pon Lut 11, 2013 8:56 am

- A widzisz dobre. Mówiłem że nie musisz się mnie bać. Jestem przyjacielem - powiedziałem dosypując mu jeszcze trochę karmy i głaszcząc go.
- A co być powiedział mały na to żeby podróżować ze mną. Nie chciałbyś mieć trenera. Jeśli tylko zechcesz to możesz ze mną iść - powiedziałem wyciągając balla.
- Musisz tylko do niego wejść - dodałem dotykając ballem stworka.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Pon Lut 11, 2013 2:45 pm

1. Wysłuchując wszystkiego co masz do powiedzenia stworek początkowo lekko odskoczył do balla, usiadł pod drzewkiem. Lekko zdziwiony spoglądasz na niego, a ten po pewnym czasie jednak sam, dobrowolnie wszedł do kuli. I DING, tak oto stałeś się posiadaczem Budewa.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Pon Lut 11, 2013 5:58 pm

- Nowy pokemon. Nareszcie udało coś się złapać - pomyślałem wstając z ziemi i chowając ball z nowym pokiem. Po czym znów ruszyłem dalej do przodu uważnie spoglądając to na lewo to na prawo w poszukiwaniu dzikich pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Pon Lut 11, 2013 6:04 pm

2. Chowasz sobie Balla z nowym pokiem do kieszeni i ruszasz dalej. Idziesz, idziesz, rozglądasz się, uważniej się rozglądasz, nawet jeszcze bardziej, a tu lipa! Nic ciekawego nie możesz znaleźć. Nawet Twój Scyther nie jest w stanie niczego zobaczyć.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Pon Lut 11, 2013 6:10 pm

- No cóż scyther. Bywa. Dopiero co spotkaliśmy pokemona więc teraz musimy trochę poczekać i wytrwale dalej szukać. W końcu znów coś znajdziemy - powiedziałem do pokemona wciąż brnąc do przodu i rozglądając się za jakimiś dzikimi pokemonami.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Pon Lut 11, 2013 6:13 pm

3. -Skaaj! - powiedział zadowolony pokemon uśmiechając się, po czym oboje rozdzieliliście wzrok na dwie różnie strony, oboje próbujecie dostrzec jakieś pokemony. Idziecie, idziecie i idziecie. Uważnie rozglądacie się, aby znaleźć coś ciekawego, ale wciąż nic.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Pon Lut 11, 2013 6:18 pm

Wciąż szedłem dalej do przodu uważnie przyglądając się swojej stronie w nadziei że znajdę jakiegoś dzikiego pokemona.
- Jak byś coś zobaczył Scyther to daj mi znać i starajmy się nie spłoszyć dzikiego pokemona od razu więc jak coś zobaczysz to staraj się nie wykonywać gwałtownych ruchów - powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Pon Lut 11, 2013 6:22 pm

4. Po kolejnych kilkunastu minutach drogi, Scyther szturchnął Cię w ramie, a więc dynamicznie spojrzałeś się we wskazywaną przez niego stronę, ale... nic już tam nie widziałeś, najwidoczniej zwiało
-Skaj... - powiedział lekko zdołowany stworek.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Pon Lut 11, 2013 6:29 pm

- Spokojnie Scyther. Jeszcze znajdziemy nie jednego pokemona jeśli będziemy cierpliwi i uważni. A najważniejsze żebyśmy współdziałali razem - powiedziałem poklepując pokrzepiając Scythera po plecach po czym ruszyliśmy dalej na poszukiwania.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Pon Lut 11, 2013 6:51 pm

5. Lecicie dalej, staracie się to robić bardzo dosłownie, tzn. Scyther i tak ma łatwiej, ty z wielką determinacją poszukujesz jakichkolwiek wskazówek, które mogłyby Cię doprowadzić do pokemonów. Po raz kolejny, nic nie znalazłeś.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Pon Lut 11, 2013 9:10 pm

Lecz nie poddaję się nigdy i z uporem dążę do osiągnięcia celu dlatego zarówno ja jak i Scyther szukamy dalej jakiegoś dzikiego pokemona godnego uwagi dlatego też obserwuję bacznie swoją stronę w nadziei że w końcu coś zobaczę.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Wto Lut 12, 2013 2:59 pm

6. Idziecie dalej, jak to znajomo brzmi. Cóż poradzić, trzeba szukać. Rozglądacie się bardzo uważnie, przez kilka minut nic nie widzicie, aż tu nagle! Scyther pokazuje Ci coś, zaglądasz więc w to miejsce, którymi były małe krzaczki, ale za nimi nie było nic ciekawego, tak więc musicie szukać dalej...
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Czw Lut 14, 2013 7:25 pm

- I znowu Scyther. Widzę że pokemony żyjące tu to niezłe cwaniaki ale my nie damy się tak łatwo przechytrzyć. Szukajmy dalej - powiedziałem do pokemona po czym ruszyliśmy znów dalej. Uważnie spoglądałem na swoją stronę w nadziei że spotkam pokemona godnego uwagi
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Czw Lut 14, 2013 8:42 pm

7. Nie tylko ty masz problemy ze znalezieniem stworków, bowiem pomiędzy drzewami co jakiś czas teraz zacząłeś dostrzegać innych trenerów, którzy liczą na złapanie wymarzonych pokemonów. Razem ze Scytherem także tego oczekujecie, niestety jak dotychczas nic nie jesteście w stanie dostrzec.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Czw Lut 14, 2013 8:44 pm

Ale my się ze Scytherem nie poddajemy. Jesteśmy nie do złamania. Dążymy do postawionego sobie celu i nie odpuszczamy. Brniemy do przodu nie zważając na innych trenerów. Szukamy dzikich pokemonów. Ja uważnie po swojej stronie a Scyther po swojej...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Pią Lut 15, 2013 7:31 pm

8. Kręcicie się dalej wśród gęstwin lasu, przebijacie się przez przeróżne krzaczory, ale cóż z tego. Wpadliście tylko kilkukrotnie na innych trenerów, przez co było pare skrzeczek, ale dosyć szybko się godziliście i przepraszaliście. Przed Tobą teraz prosta droga, ale nic ciekawego dotychczas nie widać.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Pią Lut 15, 2013 9:49 pm

- Dobra Scyther. Skoro nic nie widać w trawie to może poszukamy też trochę po drzewach. Może właśnie tam uda nam się spotkać coś na tyle ciekawego by się tym zająć - powiedziałem do pokemona z uśmiechem na twarzy po czym ruszyłem dalej przyglądając się drzewom w tej gęstwinie.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Sob Lut 16, 2013 12:30 pm

9. Scyther posłusznie ruszył z Tobą w gęstwiny lasu, na prawdę mało przestrzeni pomiędzy poszczególnymi drzewkami. Rozglądacie się dookoła, ale wśród koron drzew nic nie widać. Przy drzewkach na razie także nic nie ma
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Sob Lut 16, 2013 1:00 pm

Mimo tego że jednak nic nie widać nie poddajemy się ze Scytherem. Brniemy do przodu przed siebie laskiem w poszukiwaniu dzikich pokemonów. Uważnie obserwujemy korony drzew i trawę w około nich w nadziei że spotkamy jakiegoś dzikiego pokemona...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Sob Lut 16, 2013 3:27 pm

10. Idziesz dalej wśród drzew razem ze Scyther'em, ale dalej nic specjalnego nie jesteście w stanie dostrzec, poza otaczającymi was drzewami. Nic na to nie poradzicie, a więc idziecie dalej, tymczasem dalej nic nie widzicie.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Sob Lut 16, 2013 8:21 pm

Mimo iż ciągle idziemy i nic nie widać my się nie poddajemy. Razem ze Scytherem brniemy do przodu uważnie przyglądając się drzewom i ich otoczeniem. Nie poddajemy się nawet na chwilę i wciąż uporczywie szukamy dzikich pokemonów...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Run Sob Lut 16, 2013 9:44 pm

11. Teraz ruszacie dalej, pełni nadziei szukacie pokemonów, które mogłyby stać się źródłem szczęścia albo zarobku! W tym momencie jednak nie jesteście w stanie nic dostrzec, a w następnym także. Dochodzicie tym razem do rozdwojenia drogi, możecie iść w lewo albo w prawo, ciężka decyzja...
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Leniu Sob Lut 16, 2013 9:52 pm

- Dobra Scyther. Nie mamy wyboru. Musimy podjąć ryzyko. Musimy iść w lewo albo w prawo. Masz moje zaufanie więc wybierz ty - powiedziałem do poka idąc za nim w poszukiwaniu dzikich pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Polana - Leniu - Page 2 Empty Re: Polana - Leniu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach