Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

4 posters

Strona 35 z 39 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next

Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 5:09 pm

Nazo dość długo się mył i nie wracał, a ty niechcący ukułaś się w palec ostrym grotem strzały. Patapony po mału wyszykowały kolację bo widziały, że sama czekasz aż Nazo skończy się myć. Tak więc nie śpieszyło im się z potrawami na dzisiejszą kolację.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 5:13 pm

- Nazo ile jeszcze będziesz tam siedział? Też się chcę umyć a jak nie to wejdę nawet jak tam będziesz - zawołałam w końcu do chłopaka.
Ciekawe jak zareaguje. Albo będzie tym bardziej się ociągał albo szybko wyjdzie z łazienki by mi ustąpić miejsca, zobaczymy.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 5:18 pm

O dziwo nic się nie stało. Patapony drapią się po tyłąch głowy nie wiedząc czemu Nazo nie reaguje na takie groźny. Nawet Hoshipon jest zdziwiony. Hatapon podszedł bliżej. Ha: Dziwne... Zwykle wychodził po paru minutach... Może pójdź sprawdzić? Powiedział mały patapon ze sztandarem.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 5:23 pm

W końcu przemogłam się i wstałam.
- No to racja, zwykle był krótko... - powiedziałam.
Po chwili weszłam do łazienki dość niepewna co ja tam zastanę, ale cóż, okaże się. Mimo wszystko miałam chyba lekkie rumieńce ale dobrze, ze ukrywała je maska.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 5:26 pm

Kiedy weszłaś od razu buchnęła na ciebie para, a Nazo spał w wannie zanurzony w wodzie do gardła. Piany było sporo więc nie było widać nic. Na szczęście... A może nie szczęście. W każdym razie chłopak spał i był uśmiechnięty. Miał lekko czerwone policzki.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 5:29 pm

No tak, nie ma to jak zasnąć w wannie. Po chwili podeszłam bliżej, przykucnęłam przy owym kąpielisku i go szturchnęłam końcem łuku by sprawdzić czy w ogóle zakontaktuje.
- Heej Nazo? - spróbowałam go jakoś delikatnie obudzić.
Ciekawe czemu się tak czerwieni, ale cóż. Po chwili stuknęłam go dłonią w czoło. Śpioch jeden...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 5:33 pm

Nazo zaczął się budzić jak usłyszał twój głos. -Hej Nova... Po chwili się ogarnął. -CO ty tutaj robisz? Rozejrzał się. -A no tak... Przepraszam... Ta woda mnie uśpiła z deczka. Wytłumaczył sie i widać było jego klatę i włosy lekko przyklejone do jego czoła przez gorąco.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 5:38 pm

- No dało się zauważyć - powiedziałam do niego lekko rozbawiona.
Jakoś nie miałam ochoty iść sobie teraz stąd, więc oparłam się na łokciach na brzegach wanny.
- No to cóż takiego ci się śniło? - spytałam się go po chwili.
Dobrze, że maska ukrywała rumieńce... Nieźle tak wyglądał jak był mokry...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 5:40 pm

Nazo spojrzał na ciebie czerwony. -T-To przez wodę gorąca jest i... tłumaczył się. Raczej nie brzmi to wiarygodnie. Pomasował się po karku. -A czemu tutaj przyszłaś. Zwykle czekałaś aż skończę i sama się szłaś myć? Spytał patrząc się na ciebie starając się pozbyć rumieńców.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 5:44 pm

- Długo nie wychodziłeś i w końcu Patapony powiedziały bym poszła sprawdziła co jest bo zwykle wychodzisz po kilku minutach - powiedziałam, patrząc się jak chłopak słodko się czerwieni.
W końcu postanowiłam zdjąć maskę i go lekko pocałowałam, ciekawe jak na to zareaguje. Po tym dzisiejszym to będę się przez dłuższy czas domagać wszelkich czułości.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 5:52 pm

Po chwili złapał twój podbródek i przyciągnął do siebie. Zaczął się całować namiętnie trzymając twoją głowę delikatnie swoimi dłońmi. Wkrótce przestał i patrzył ci w oczy cały czerwony. -Kocham cię Nova. Powiedział i znów cię pocałował. Po chwili też wpadłaś do wody.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 5:57 pm

- Ja ciebie teeeeeż - powiedziałam, a to przeciągnięte też było w trakcie, kiedy wpadałam do wody.
W sumie zabawnie i świetnie. Ja chyba też jednak byłam teraz czerwona jak burak. Objęłam go jednak za szyję i zadowolona mocno pocałowałam. Ubrania mi jednak zamokły i nie było zbyt przyjemnie siedzieć w nich w wodzie, a kurcze... Wtedy to się spalę, nawet w wodzie właśnie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 6:01 pm

Chłopak z chęcią cię całował. Nawet nie zauważyliście małych podglądaczy, którzy też robili się czerwoni. Nazo również był czerwony. -Słodka jesteś jak jesteś tak czerwona. Powiedział i lekko trącił twój nos. Uśmiechał się cały czas. -Co ja gadam? Zawsze jesteś słodka i piękna. Dodał po chwili i pocałował cię w czoło.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 6:08 pm

Cóż było bardzo miło i nawet nie zwracałam uwagi na otoczenie tylko zaczęłam tulić się do Nazo.
- No ty też zawsze jesteś uroczy, ale teraz wręcz przyprawiasz mnie o cukrzycę - skomplementowałam.
Nie miałam zamiaru póki co stąd się ruszać, choć pozbyłam się większości stroju by mi nie przeszkadzał i zajęłam kolana chłopaka, siedząc sobie tak beztrosko i korzystając z wszystkiego. Co chwila jednak nie mogłam się powstrzymać by nie dać mu jakiegoś małego lub większego buziaka.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 6:16 pm

Nazo zachichotał cicho i nadal cię przytulał. Co chwila oddawał ci buziaki. -Pytałaś się mnie co mi się śniło... Powiem ci, ale obiecaj, ze mnie nie strzelisz z liścia albo coś w tym stylu. Powiedział i patrzył na ciebie czekając na to co powiesz. Widać po nim, ze trochę się bał.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 6:19 pm

Byłam wyraźnie zaciekawiona co takiego mogło mu się śnić.
- Obiecuję, że nie dam ci z liścia ani żadne inne nieprzyjemne rzeczy jakie byś odczuł - obiecałam mu z ręką na sercu.
Oparłam sobie głowę o jego ramię i czekałam póki co na to co mi powie. Znając los to jest to coś za co faktycznie dziewczyna dałaby facetowi w liścia, no ale chyba, że sie jest razem. Według mnie to inna sytuacja, ale cóż... Ciekawe co ma do powiedzenia.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 6:23 pm

Przytulił cię i zniżył głos do szeptu. -No więc śniło mi się to, że my... no wiesz... zrobiliśmy... To. Wyszeptał po czym skulił się lekko ze strachu bojąc się jednak od ciebie oberwać, a może wiedział, że pomimo twoich słów oberwie mu się.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 6:29 pm

Tak więc to jednak to czego się spodziewałam, ale jednak nie sądziłam, że chłopak mi się przyzna. Jedne co jednak to tylko stuknęłam go w nos.
- Po prostu mam chłopaka-zboczucha - zachichotałam lekko i pocałowałam go naprawdę mocno i namiętnie w usta, po czym jeszcze się do niego tuliłam. - Hmm chyba trzeba by wyjść w końcu - powiedziałam.
Teraz troszkę się odbije to, ze zdjęłam ubiór pod wodą, przez pianę nic nie widział a jak wstanę... A dobra. Po chwili wyszłam razem z nim z wanny, przecież nie możemy tak siedzieć wieczność.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 6:32 pm

Chłopak uśmiechnął się, ze go zrozumiałaś i dał ci całusa. -Ale zrozum, że jesteś piękna. Powiedział nadal z uśmiechem. Kiedy wyszedł od razu zakrył się ręcznikiem w pasie, a ty byłaś cała mokra i twoje ciało zostało idealnie podkreślone przez mokry ubiór. Nazo znowu stał się czerwony, ale po chwili zaczął się ubierać. Patapony szybko przestały podglądać i pobiegły dokańczać kolacje udając, ze cały czas to robiły.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 6:35 pm

Po chwili ja za jakąś zasłoną też ubrałam się w coś suchego i się dokładnie obtarłam, po czym jeszcze raz wtuliłam się w chłopaka i powędrowałam razem z nim na kolację. Jakoś mi to wszystko bardzo poprawiło humor. Chyba od dzisiaj codziennie będą takie kąpiele. Pocałowałam Nazo w policzek i siadłam z nim przy stole.
Dzisiaj to ja podstawiałam mu pod nos najprzeróżniejsze rzeczy.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 6:38 pm

Patapony przygotowały chyba wszystko co miały, a mianowicie: owoce, potrawy mięsne, wegetariańskie, soki itd. Jednym słowem full service. -No... Widze, ze postaraliście się. Akurat dobrze bo jestem głodny. Jadł co mu podstawiłaś, ale po chwili odchylił się lekko do tyłu. -Jestem pełny... A ty kochanie?
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 6:41 pm

- Też - odpowiedziałam chłopakowi.
Przytuliłam się do niego lekko a po chwili rozmów z Pataponami powędrowałam z Nazo do łóżka. Chciało mi się spać. Położyłam się obok chłopaka i mocno się w niego wtuliłam.
- Milutko - uśmiechnęłam się szeroko, obejmując chłopaka i starając się zasnąć.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 6:52 pm

Nazo cię przytulił kiedy byliście w łóżku. Nazo pocałował cię w czoło. -Wiem o tym. Przy tobie zawsze. Powiedział szeptem i po chwili oboje zasnęliście. Rano obudziłaś się i zobaczyłaś, że Nazo dziwnie gapi się na wschód. Nic nie mówił tylko patrzył się tam nieprzytomnym spojrzeniem.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sro Lip 02, 2014 7:05 pm

Ucieszył mnie jego komplement i tak zasnęłam. Jak się obudziłam rano to zdziwiłam się. Spojrzałam na Nazo i lekko nim potrząsnęłam.
- Hej... Nazek co się stało? - spytałam się chłopaka i bardzo zmartwiona go objęłam.
Przysunęłam się bliżej i starałam się go jakoś wybudzić z tego.. stanu.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 02, 2014 7:14 pm

Nazo nawet na ciebie nie spojrzał tylko cały czas gapił się w jakiś odległy punkt. Dopiero po paru minutach odezwał się cicho. -Wszystko to kłamstwo... Całe moje życie... Wszystko. Cały czas przy tym patrzył na wschód. Ukrył twarz w dłoniach po chwili. Wyglądał na kompletnie załamanego psychicznie.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 35 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 35 z 39 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach