Adventure: Mines Of Hell

+11
minki6
Ellen
Nikotynka
Nekolies
Lionheart
Soul
Gokai
Shura
Lizzy
Yuya
Cieniu
15 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Soul Sob Gru 07, 2013 12:27 pm

- Dobra musimy zawalić ten kawałek sufitu nad nim aby go przygniótł i miejmy nadzieje zatłukł na śmierć. NIe będzie lepszej okazji niż ta która jest teraz. Niech wszyscy odsuną się jak najdalej od smoka i zaczną posyłąć ataki wybuchające w strop tuż nad smokiem!. Cerber! atakuj Shadow Ballami w ten sufit! Trzeba tego gnoja pokonać! Nie traćmy czasu!
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Lionheart Sob Gru 07, 2013 12:32 pm

- To teraz! - krzyknąłem do wszystkich, po czym wydałem rozkazy swojemu Charizardowi. - Szybko wyceluj w sufit nad smokiem. Tam ledwo się już trzyma, użyj Ancientpower oraz Focus Blast. Sufit musi się zwalić na smoka! - Ja i mój pokemon zrobiliśmy wszystko co możemy, teraz inni muszą także to zrobić. Oby nam się udało.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Shura Sob Gru 07, 2013 12:39 pm

Popatrzyłam na potwora. -Patrzcie, Teraz można by mu zwalić ten sufit na łeb!- Krzyknęłam i rozejrzałam się, by upewnić się czy wszyscy zleźli ze smoka i się od niego odsunęli. -Haxorus, jak tylko wszyscy bezpiecznie odsuną się od potwora zaatakuj sufit przy pomocy Dragon Pulse, by zawalił się on na potwora.- Poleciłam swojemu pokemonowi. Miałam nadzieje, ze to powali ogromnego smoka. Sama odsunęłam się jak najdalej od potwora, by czasem nie oberwać odpryskiem sufitu.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Gokai Sob Gru 07, 2013 2:13 pm

Rozejrzałam się szybko. Wśród tych wszystkich bogactw na pewno muszą być jakieś cenne miecze... Chcę coś zdziałać, a nie stać w jednym miejscu jak kołek po jednej nieudanej akcji i biadolić nad tym... Jak tylko znalazłam coś, co w ogóle się nadawało do atakowania to z całą resztą drużyny ruszyłam do ataku, tnąc bestię po ścięgnach i tak dalej... Moja Absol nie zna niestety ataków, które mogłyby bardziej pomóc... Jak zobaczyłam strop, który wisiał nad bestią to odskoczyłam.
- Teraz wszystko w ich rękach - mruknęłam.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Laureline Sob Gru 07, 2013 3:33 pm

Widząc, że wszyscy zaczeli atakować sufit nad nim wytzreszczałam oczy i zaczęłam wołać HELP!! jednak wiedząć, że jestem zdana na siebie starałam się zeskoczyć jakoś z niego i uciec z pola rażenia. Super i tak oto mnie poświęcili. jednak jak na złość nim starałam się uratować. Osłaniając się rekami nad głową uciekałam najszybciej jak się da. Grow słuchaj Soula atakuj ten sufit. wydalam polecenie w sumie krzykiem ne wiedząc czy mnie usłyszy.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Nikotynka Sob Gru 07, 2013 4:40 pm

Rozejrzałam się szybko analizując co się dzieje, smok wzleciał razem z jednym z nas bardzo wysoko, trzeba jakoś ją uratować, prawda? Jeśli nie to zginie przygnieciona przez kamienie z sufitu który każdy rozwala
-Gallade! Szybko złap ją psychiciekiem i sprowadź na ziemię bardzo powoli- pokazałam pokemonowi o kogo mi chodzi i sama za bardzo nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, Gallade był zajęty, a ja nie miałam sama jak zaatakować przeicnwika, latał pod sufitem, szylety nie zniszczą sufitu, więc mam przekichane prawda?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Zern Sob Gru 07, 2013 4:47 pm

- W atakujcie w dwa miejsca! by rozwalić szybciej ten strop. Atak gdzie popadnie nasz pogrzebie a w wymierzone wcześniej miejsca tylko bydlaka. Blaze, Fire Pleudge w jedno miejsce... Podzielcie się na grupy! Tak chociaż tony kamieni nie spadną nam na łeb! - Odparłem patrząc jak Mam nadzieje reszta robi jak poradziłem... W ten sposób zmniejszymy obszar "rażenia" stropu i przysypiemy tylko bydlaka...
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Lizzy Sob Gru 07, 2013 5:04 pm

Na niewiele mogłam się teraz przydać. Odsunęłam się od smoka, żebym sama nie została przygnieciona i stanęłam obok Niko, trzymając sztylet w pogotowiu. Zawsze mógł się przydać. Może to niewiele da, ale można spróbować.
- Dobra, Spirit, skoro tak, to wespnij się na tę ścianę, jak najdalej od miejsca, gdzie celują inne Pokemony i atakuj Emberem w miejsce, gdzie trafia reszta! Jak zacznie się walić, wracaj szybko do mnie!
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Yuya Sob Gru 07, 2013 6:19 pm

Uśmiechnęłam się szeroko widząc reakcję stwora. Udało się ocalić Zerna (po raz kolejny), i to dzięki współpracy! Friendship is magic jak to mówią...
Nagły podmuch skrzydeł odrzucił mnie, jednak szybko wstałam i pozbierałam się. Smok znów szalał, jednak przestał miotać niebezpiecznymi kulami ognia... To już nie potrwa długo! Usłyszałam hasło o zrzucaniu sufitu i zerknęłam niepewnie na jedną z dziewczyn, która wciąż siedziała na bestii. Niko jednak ma zamiar ją ściągnąć... A jak smok ją złapie? Masa osób bombarduje sufit, ja zajmę się nią.
-Pirin, uważaj na Laure! Pilnuj by smok nic jej nie zrobił gdy Gallade ją ściąga, ewentualne pociski odbijaj Ancientpower!
Podbiegłam tam gdzie dziewczyna ma być odstawiona by móc ją ubezpieczać z kataną.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by wikkaz Nie Gru 08, 2013 4:17 pm

- Charmeleon pomóż reszcie, kiedy wyciągną naszą towarzyszkę zawalić strop. Zacznij razem z nimi uderzać w strop mocnymi Dragon Rage. Musicie szybko go zawalić, żeby pokonać tego smoka. To może być nasza ostatnia szansa, więc musisz włożyć, to wszystkie swoje siły. - mówię do podopiecznego i patrzę jak wszyscy radzą sobie. Cały czas patrze na smoka i sprawdzam, czy nie pokrzyżuje nam planów.
wikkaz
wikkaz
Mistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 262
Birthday : 12/09/1994
Join date : 22/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Cieniu Nie Gru 08, 2013 6:02 pm



Soul natychmiast zauważył co się dzieje z sufitem, jego pokemon szybko wypuścił w tamtą stronę serię Shadow Balli. Ancient Power jak i Focus Blast poleciały ze strony Charizarda. Haxorus zaraz za nimi wypuścił wiązke Dragon Pulse.

Ghostka znalazła złoty miecz - Wartość 500$ - Opłakany stan

Growlithe Laure rozpoczął atak na sufit a dziewczyna była uwięziona na smoku, cóż chyba nie wyrobiła sobie przyjaciół i nikt się nią nie zainteesował? Coś co możnaby uznać za fikcję, dziecięce marzenia a tu nagle Niko rozkazała swojemu pokemonowi uratowanie Laure. Pokemon szybko przeteleportował się na grzbiet smoka po czym zniknął. Wyłonił się z Laure za całą ekipą, była bezpieczna dzięki Niko. Kolejne pokemony dołączyły się do akcji zawalić sufit i w końcu.

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Event21_zps261c717a
Chapter VI - W końcu na wolności
Tak Rico Kaboom! Strop zawalił się prosto na smoka przygniótł go praktycznie całęgo, cóż macie na swoim koncie przepiękne zabójstwo smoka? Ruszał się pod głazami ale coraz wolniej, jaskinia zaczęła się trząść coraz bardziej i poczuliście olbrzymi powiew świeżego powietrza. Zdecydowanie jaskinia waliłą się coraz bardziej musieliście uciekać jeden za drugim, nagle w ręce Zerna oraz Ghostki pojawił się złoty klucz, gdy wracaliście stały dwie złote skrzynie, odruchowo chłopak i dziewczyna wypróbowali klucze i gdy cała reszta się przepychała aby uciec zern i ghostka otworzyli skrzynie! W każdej skrzyni był dziwny pokeball który zabrali ze sobą. Widzieliście wiele różnych szlachetnych kamieni oraz przedmiotów ale to nie był najlepszy czas aby się rozglądać każdy coś złapał w rękę i biegnął
- Tędy! Widać światło biegiem!
Zawołał do was naczelny górnik i udało się wam! Uciekliście, stojąc u podnóża ogromnej góry zobaczyliście w oddali morze.. Najwidoczniej mapa którą znalazł Lion nie była mapą tuneli ani niczego podobnego, była to mapa świata! Każdy z was mając w ręku coś co zgarnęliście w trakcie biegu był zadowolony z całej wyprawy, mieliście także przedmioty które zebraliście wcześniej. Niestety śmiertelnymi ofiarami tej wyprawy byli:

Szalony górnik - BlackBeard - Niestety nawet nie zdążył wejść do tunelów, wysadził się podczas prób dynamitu
Ciapa górnik - Bezimienny - Podczas biegu zachaczył kilofem o pewne wystające gałęzie, ogniste żywiołaki zajęły się jego ciałkiem


 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Event22_zps40f4fbc9
Podsumowanie Eventu - Adventure: Mines Of Hell



Nikotynka
Sprzedałyście notatkę otrzymałaś za nią dla siebie 1750$
Znalazłaś 300$
Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Leaf Stone

Yuya
Sprzedałaś monety za 2000$
Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Moon Stone

Lionheart
Niestety miecz trochę stracił na wartości, sprzedałeś go za 1800$
Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Sun Stone

Soul
Monety i banknoty poszły za 1600$
Kamień lazurytu sprzedałeś za 800$
Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Moon Stone

Ellen
Sprzedałaś pergaminy za 2300$

Nekolies
Otrzymałaś HM SURF/ 2500$ za niego. Wybieraj
Znalazłaś także 250$

Laureline
Sprzedałyście notatkę otrzymałaś za nią dla siebie 1750$
Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Moon Stone

Shura
Sprzedałaś kamień za 1300$
Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Fire Stone

Wikkaz
Wikkaz pozbył się fajki za 3500$!
Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Shiny Stone

Minki6  
Otrzymałeś 2350 za naramienniki

Lizzy
Sprzedałaś kamień rubinu za 2700$
Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Thunder Stone



Zern
Zdołałeś wynieść z jaskini 1000$

Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Starożytny pokeball:
 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Yveltal
Yveltal
Lv: 18
Charakter: Nerwowe i lekko narwane pokemony, uwielbiają walkę, można powiedzieć, że żywią się negatywną energią, ona pobudza je do działania i do siania chaosu, nie lubią być w centrum uwagi, wolą czaić się w tłumie w oczekiwaniu na odpowiedni moment do ataku. Nie boją się niczego, bo przecież to one są strachem.
Ataki: Hurricane, Razor Wind, Taunt, Roost, Double Team, Sky Drop(!)



GhostRiderka
Kamień szmaragdu został sprzedany za 1000$
Miecz poszedł za 450$

Na sam koniec udało Ci się znaleźć:
Starożytny pokeball:
 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 647
Keldeo
Lv: 11
Charakter: Pokemon jest bardzo spokojny i rozumie harmonię panującą w świecie. Zawsze stara się znaleźć wyjście z sytuacji które nie sprawi nikomu przykrości, jest wiecznym marzycielem dzięki czemu potrafić zrozumieć problemy innych
Ataki: Aqua Jet, Leer, Double Kick, Scald(!)


Dlaczego zdecydowałem się na nagrody w postaci legend?
Event rpzebiegł bardzo sprawnie postanowiłem nagrodzić najbardziej starające się osoby, które przez całą wyprawę były niesamowicie aktywne, nagrodzić w ten sposób. Niektóre osoby już mają legendy więc nie otrzymały takiej nagrody ponieważ można posiadać tylko 1 legendę.
Miejcie na uwadze że warto trenować legendę nawet gdy została ona nietrafiona, gdy będzie kolejny event z legendami będziecie mogli próbować ją zamienić, dodatkowe ataki, lvle zostaną po prostu zamienione na inną legendę jeśli wam się spodoba.

Event z mojej perspektywy wyszedł bardzo bardzo fajnie a ty co o nim myślisz?
>>>KLIKNIJ PODZIEL SIE OPINIA<<<
Każda opinia będzie bardzo pomocna przy kreowaniu kolejnego eventu, podobało się? Nie podobało się? Złe nagrody? PODZIEL się opinią.

Dziękuję za event i zamykam go tym samym.
Dzięki za spędzenie kilkunastych bardzo intensywnych i fajnych dni.

A czemu kurfa ja nic nie wiedziałem o tym evencie co? Mogliście mi powiedzieć! Ja się zemszczę mówię to ja Rufus SHinra



Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

 Adventure: Mines Of Hell - Page 10 Empty Re: Adventure: Mines Of Hell

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach